Zwiększ zyski w czerwcu!

img_3_8641

Czerwiec będzie naprawdę gorącym sportowo okresem. Co prawda zakończyły się już piłkarskie puchary, a wyniki ligowych zmagań znamy już od jakiegoś czasu, ale nie oznacza to jednak, że szósty miesiąc roku nie będzie naprawdę wspaniały jeśli chodzi o sportowe emocje! Wielkie emocje będziemy obserwować chociażby na kortach tenisowych i oczywiście piłkarskich murawach. Przed nami ostatnie sparingi przed Euro 2016 i oczywiście sam turniej Mistrzostw Europy we Francji! Śledząc sport, możecie też oczywiście zwiększać swoje zyski – pomaga w tym świetna oferta od bet365!

Między 16. a 19. czerwca bukmacher bet365 przygotował ogromną ilość zakładów przedmeczowych i na żywo na turniej golfowy US Open. Następną doskonałą okazją do zarobienia będzie tenisowy turniej Wimbledon, który rozpocznie się 27. czerwca.

ZAREJESTRUJ SIĘ I OTRZYMAJ ZWROT 100%!

Największym rynkiem zakładów będzie oczywiście Euro 2016! Od 10. czerwca gracze będą mogli zyskiwać dzięki zakładom przedmeczowym i na żywo, zapewniając sobie dodatkowe korzyści z atrakcyjnymi bonusami oferowanymi przez bet365.

Znana z sezonu ligowego, oferta „Nie ma bramek? Zwrot” rozszerza się na czas Mistrzostw Europy o zakłady na zdobywców goli (pierwszy, ostatni, kiedykolwiek) na każde spotkanie. Wystarczy, że postawisz przedmeczowy zakład na dowolny mecz Euro 2016 i jeżeli rywalizacja zakończy się wynikiem 0-0, to bet365 odda wszystkie przegrane zakłady postawione na te rynki.

Ta oferta nie będzie miała zastosowania, jeśli stawka została w całości zamknięta. Tam, gdzie stawka została częściowo zamknięta i mecz zakończy się wynikiem 0-0, tylko pozostała część aktywnej stawki zostanie zwrócona.

Warto też obstawić „Wygra na Euro 2016„. Jeśli Twoja drużyna zostanie wyeliminowana po serii rzutów karnych, otrzymasz od bukmachera zwrot za przegrany zakład.

Ta oferta nie będzie miała zastosowania, jeśli stawka została w całości zamknięta. Tam, gdzie stawka została częściowo zamknięta, tylko pozostała część aktywnej stawki zostanie zwrócona.

Czerwcowe wydarzenia sportowe to naprawdę świetna okazja, aby zagrać u bukmachera i zarobić!

CO NALEŻY ZROBIĆ?

  1. Zarejestruj się na bet365 lub zaloguj jeśli posiadasz już konto.
  2. Wpłać depozyt.
  3. Obstawiaj dowolne mecze Euro 2016!

ZAREJESTRUJ SIĘ I OTRZYMAJ ZWROT 100%!

Tagged With :

Dodaj komentarz