Zwrot 100 PLN na mecz Polska – Irlandia!

betclic, expektW niedzielę Polska gra najważniejszy mecz tych eliminacji. Awans na EURO 2016 jest już napawdę bardzo blisko. W ostatnim grupowym spotkaniu Biało-Czerwoni zmierzą się z Irlandią. Bukmacherzy Betclic i Expekt przygotowali z tej okazji specjalną promocję w postaci Zwrotu 100 PLN!

Postaw zakład wielokrotny o kursie min. 2,0, za min. 50 złotych na spotkania eliminacji EURO 2016, na którym znajdzie się typ na mecz Polska-Irlandia. Jeżeli nasza reprezentacja nie awansuje do ME 2016, to za pierwszy nietrafony kupon spełniający warunki tej promocji otrzymasz od Betclic i Expekt zwrot nawet do 100 złotych!

TYPUJ MECZ POLSKA – IRLANDIA W EXPEKT

1. Zarejestruj się w promocji u bukmachera Expekt lub/i Betclic.

2. Wnieś dowolny przedmeczowy, akumulator na mecze eliminacji EURO 2016, zawierający zakład na mecz Polska – Irlandia (minimalna stawka: 50 zł, minimalny kurs: 2,00).

3. Jeżeli nasza reprezentacja nie wywalczy bezpośredniego awansu do ME 2016 (innymi słowy przegra z Irlandią lub zremisuje 2:2 i wyżej), za pierwszy nietrafiony zakład otrzymasz od Expekt lub/i Betclic zwrot stawki do 100 złotych!

TYPUJ MECZ POLSKA – IRLANDIA W BETCLIC

Tagged With :

Dodaj komentarz