Coraz bliżej KSW 39 Colosseum!

expekt_fotka
Przed nami największa gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się gala KSW 39 Colosseum, na której obejrzymy najsłynniejsze sławy narodowego oraz europejskiego MMA. Będzie toteż niezapomniany wieczór – jak już potwierdzili założyciele padnie rekord sympatyków zebranych na trybunach – KSW 39 na żywo obejrzy blisko 50 tysięcy miłośników MMA.

Nie tylko pod względem ilości sympatyków będzie to niezrównana gala, a również pod względem sportowym – aż w pięciu spośród jedenastu przewidzianych starć stawką będzie mistrzowski pas federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Fani zgromadzeni na trybunach jak i przed telewizorami już od wstępu gali muszą spodziewać się niesamowitych fascynacji – w inauguracyjnej bitwie zawodniczki Ariana Lipski oraz Diana Belbita konkurować będą o pas w kategorii do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka zawodniczek na gali, w kolejnych 10 bitwach walczyć będą zawodnicy.

Gala KSW 39 będzie oryginalna również pod drugim względem – w głównej rywalizacji wieczoru rękawice skrzyżują dwaj mistrzowie Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski na żywo stoczą bój, który da odpowiedź na analizowanie – który spośród tych dwóch popularnych wojowników jest najskuteczniejszy!

Jak zwykle entuzjaści MMA oczekiwać będą zarówno na walkę z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem oponentem dawnego strongmana będzie oponent sprzed lat, właśnie w zmaganiach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Uznany „Tyberian” jak dotąd w formule MMA stoczył trzy bitwy – wszystkie kończyły się tryumfem Kowalczyka już w pierwszych fazach. Pojedynek Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk na żywo z pewnością będzie dla zwolenników będących na obiekcie czymś niezwykłym i można liczyć na superciężkie starcie dwóch mocarzy.

Dużym zaabsorbowaniem cieszyć się będzie jeszcze walka Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski na żywo to będzie niesamowicie atrakcyjne starcie, w którym faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w atrakcyjnym stylu pokonał na gali KSW 37 dotychczasowego rekordzisty wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w tejże konkurencji nie będzie miał nic do stracenia a ewentualna zwycięska walka wyniesie go na czubek wagi ciężkiej.

Kolejna potyczka do której dojdzie w Warszawie to bitwa z kręgu „freak fight’u”: Popek Monster – Robert Burneika na żywo z oczywistością będzie niezwykłym widowiskiem. Rozgrywka prawdopodobnie nie będzie stać na wysokim poziomie sportowym, natomiast z pewnością będzie to wydarzenie którego oczekują widzowie pod względem wspaniałego komercyjnego widowiska. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu na żywo? Jedynie na gali KSW Narodowy!

Ciąg dalszy mocnych pojedynków… następną konfontacją jaką na gali KSW Colosseum na żywo będą mogli fascynować się widzowie będzie bitwa dwóch niezwykłych zawodników wagi ciężkiej. Byłego już czempiona z niedawnym konkurentem. Karol Bedorf – Michał Kita na żywo to będzie absolutny hit, który przypuszczalnie nominuje zawodnika, który w następnej swojej walce będzie walczyć o mistrzowski pas.

Obok wyszczególnionych pojedynków obejrzymy pięć odrębnych, w których aż w trzech pulą będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej zabiegać będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego tronu do 70 kilogramów, natomiast Marcin Wrzosek po raz pierwszy w historii wypróbuje utrzymać pas czempiona wagi piórkowej.

Lecz to nie wszystko! Na ów powrót wyczekiwali wszelacy fani MMA w Polsce – do klatki powraca Łukasz Jurkowski. Konkurentem naszego reprezentanta (ostatnio komentatora gal KSW) będzie Rameau Sokoudjou, który stosunkowo ostatnio rywalizował o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Wznawiający karierę po 6 latach przerwy „Juras” podejmuje więc ciężkiego oponenta a sympatycy mogą spodziewać się niezwykle ciekawej bijatyki. Co więcej, na Stadionie Narodowym swój debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – krajowy zapaśnik, który w stylu klasycznym zdobył brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a również srebrne medale mistrzostw globu i mistrzostw Europy.

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 13.03.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)

Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)

Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)

Popek Monster – Robert Burneika

Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)

Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg)

Mateusz Gamrot vs TBA (-70kg, walka o pas)

Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)

Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)

Damian Janikowski vs TBA (-84kg)

Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

Tagged With :

Dodaj komentarz