KSW 31 – Analiza Walk

betwayW sobotni wieczór czekają nas ogromne emocje. W gdańskiej Ergo Arenie, odbędzie się kolejna z gal KSW. Tym razem Gala KSW 31 nosi nazwę „no comments”. Czy również nie do komentowania będą rozstrzygnięcia poszczególnych pojedynków? Przyjrzyjmy się im nieco z bliska.

Pierwszą z walk wieczoru będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Rollesem Gracie. Faworytem tego pojedynku będzie oczywiście Pudzian. Najsilniejszy zawodnik MMA na świecie, obecnie jest na bardzo dobrej fali, gdyż wygrał cztery ostatnie walki. Brazylijczykowi natomiast zarzuca się granie na własne nazwisko. Gracie w MMA jeszcze nic szczególnego nie osiągnął. Co więcej bardzo daleko mu do jego brata czy ojca, którzy można rzec są mini legendami MMA. Oglądaj KSW online na mecze24.pl.

Druga walka to pojedynek Tomasza Drwala z Michałem Materlą. Eksperci twierdzą iż ta walka na długo ma pozostać w głowach i ustach kibiców. Bukmacherzy jako faworyta tej walki typują Tomasza Drwala. Na Godzille kursy wynoszą 1.70. Na Michała Materlę, BetSafe oferuję nam za każdą postawioną złotówkę wygraną rzędu 2.70. Kto zwycięży? Dowiemy się w sobotę około północy. KSW 31 live, za darmo online tylko na mecze24.pl
Ciekawsze kursy : 

 

OGLĄDAJ JUŻ TERAZ KSW 31 W INTERNECIE, NA ŻYWO, ONLINE

Tagged With :

Dodaj komentarz