KSW 34: Torwar rozgrzeje się do czerwoności!

ksw34Po galach w Londynie i Krakowie, najlepsza federacja MMA w Europie, czyli KSW wraca na Torwar. To właśnie tam zaczynała się przygoda Konfrontacji Sztuk Walki i na ten sentymentalny powrót organizatorzy przygotowali wyjątkowe pojedynki. Na KSW 34 będzie prawdziwy wysyp starć o tytuł mistrzowski.

Walką wieczoru ma być pojedynek w wadze ciężkiej, gdzie gala po gali wystąpi Karol Bedorf. Polak dzierżący pas mistrzowski będzie walczył z legendą pojedynków w klatkach – Jamesem McSweeneyem. Polak legitymuje się bilansem 13 zwycięstw; w tym 4 nokauty, 3 poddania rywala i 6 poprzez decyzje sędziów i 2 porażki.

McSweeney, którego pseudonim to „Hammer” rozegrał już zdecydowanie więcej walk. Wygrał z nich 15, 9 przez nokaut, 6 przez poddanie rywala i żadnej decyzją sędziów. Przegrywał natomiast 13-krotnie.

Kolejnym starciem o pas będzie walka Tomasza Narkuna z Adnre Munizem (do 93kg). Polak mierzący 190 centymetrów wzrostu, ma bilans 11 zwycięstw, w tym zdecydowaną większość, bo aż 10 przez poddanie rywala i 2 porażki. Kilka centymetrów niższy Muniz wygrywał w karierze 13 razy, również głównie przez poddanie przeciwnika (9 razy). Przegrywał do tej pory 3-krotnie, za każdym razem przez nokaut.

Trzecia walka o pas odbędzie się pomiędzy Arturem Sowińskim i Fabiano Silvą da Conceicao. W wadze do 66 kilogramów polski mistrz o pseudonimie „Kornik” ma bilans 16 zwycięstw i 7 porażek. Brazylijczyk wygrywał już 26-krotnie i ma przy tym tylko 6 porażek, które odnosił zawsze po decyzji sędziego.

Poza walkami o pas, ciekawie powinno być też we wszystkich innych starciach KSW 34 online. Warto zwrócić uwagę chociażby na pojedynek między Aslambekiem Saidovem a Yasubey Enomoto. Aslambek jest bowiem na ścieżce powrotu do walki o mistrzowski pas i odzyskanie go po kilku latach.

Wszystkie walki KSW 34:

Karol Bedorf vs James McSweeney (walka o pas KSW -120kg)
Tomasz Narkun vs Andre Muniz (walka o pas KSW -93kg)
Artur Sowiński vs Fabiano Silva da Conceicao (walka o pas KSW -66kg)
Aslambek Saidov vs Yasubey Enomoto(-77kg)
Krzysztof Kułak vs Maciej Jewtuszko (-77kg)
Łukasz Bieńkowski vs Svetlozar Savov (-84kg)
Szymon Bajor vs Jędrzej Maćkowiak (-120kg)
Grzegorz Szulakowski vs Bartłomiej Kurczewski (-70kg)
Tomasz Kondraciuk vs Marcin Wójcik (-93kg)

Tagged With :

Dodaj komentarz