Analiza meczu : Napoli – Fiorentina

W niedziele czekają nas kolejne mecze ósmej kolejki Serie A. Na Stadio San Paolo, Napoli będzie podejmować liderującą Fiorentinę.

 

 


Otwórz konto w Unibet i odbierz zwrot do 200 PLN

 

 18.10.2015r. – 15:00

Serie A :

  Napoli – Fiorentina 

 

   Napoli

 

Ostatnie mecze : Napoli jest ostatnio w znakomitej formie. Drużyna Rafy Beniteza wygrała pięć z sześciu ostatnich meczów. Co więcej ostatnią porażkę Napoli odniosło w sierpniu.

Kontuzje : Do tego spotkania Napoli podejdzie w najmocniejszym składzie. Do składu po dłuższej przerwie powróci Insignio.

Duży plus : Ostatni mecz z Milanem to prawdziwy majstersztyk. Napoli pokonało zespół z Mediolanu aż 4-0 i przeważało praktycznie w każdym elemencie.

Duży minus : Higuain choć ma na koncie już pięć bramek to jego skuteczność nadal nie jest wyborna. Argentyńczyk marnuję w każdym meczu przynajmniej jedną „setkę”.    

 

 

 Fiorentina 

 

Ostatnie mecze : Fiorentina również jest w wybornej formie. W tym sezonie w Serie A wygrała aż sześć spotkań i przegrała tylko jeden mecz.

Kontuzje : W tym meczu zabraknie prawdopodobnie obrońcy Gilberto Juniora, który wciąż leczy kontuzje kolana.

Duży plus : Defensywa Fiorentiny jest jedną z najlepszych formacji obronnych w Europie. Viola straciła w siedmiu meczach tylko cztery bramki.

Duży minus : Dziś Fiorentina rywalizować będzie z Napoli, natomiast bez chwili odpoczynku będzie musiała szykować się również do czwartkowego meczu Ligi Europy. Jak pokazały poprzednie spotkania gra co trzy dni nie jest wcale łatwa.  

 


Nasz typ : Obie drużyny strzelą gola – 1.77

 

 Otwórz konto w Unibet i odbierz zwrot do 200 PLN

Tagged With :

Dodaj komentarz