Analiza meczu : Chelsea – Liverpool


UnibetTytuły prasowe na całym świecie rozpisują się o tym, jak ubiegłoroczni mistrzowie Premier League, Chelsea Londyn idą na dno, a posada szkoleniowca obejmowana przez Jose Mourinho wisi na włosku. Odczarować tę sytuację może zwycięstwo u siebie z Liverpoolem.

 

Otwórz konto w Unibet i odbierz zwrot do 200 PLN

Jose Mourinho przegrał połowę z ostatnich dziesięciu spotkań w tym sezonie, a zahaczając delikatnie o poprzednie rozgrywki, odniósł łącznie sześć porażek w ostatnich dwunastu meczach. W poprzednim ligowym starciu szkoleniowiec został odesłany na trybuny po dyskusji z sędzią w trakcie przerwy w połowie spotkania i cały czas czeka na oficjalne ogłoszenie kary za swoje zachowanie. Jakby tego było mało, The Blues przegrali starcie ze Stoke City w Pucharze Ligi Angielskiej po rzutach karnych, a fatalna seria klubu coraz bardziej przekłada się na nastroje w szatni.

Pozyskany latem z Barcelony Pedro Rodriguez w kuluarach informował swoich najbliższych znajomych, że bardzo żałuje swojej decyzji o przenosinach do Londynu. Z jego ust miały paść nawet słowa, że gdyby tylko pojawiła się taka szansa, to jak najszybciej chciałby wrócić do Katalonii. Loic Remy z Chelsea nie traci jednak wiary w swój zespół: „Mamy dobre nastawienie, a obecna sytuacja nie wywiera na nas zbyt dużego wpływu. Będziemy ciągle trenować i okazje do zwycięstwa na pewno się pojawią. (…) Wciąż możemy przedrzeć się do najlepszej czwórki ligi. Po prostu musimy zacząć wygrywać mecze.”

Być może zła passa londyńczyków skończy się już w sobotę. Będzie ku temu doskonała okazja, bo nie tylko zwycięstwo przed własną publicznością jest dodatkową motywacją, ale też sytuacja kadrowa Liverpoolu może to nieco ułatwić. Chodzi oczywiście o kontuzję Daniela Sturridge’a, który doznał niedawno urazu kolana na treningu i może nie być jeszcze do dyspozycji trenera na sobotni pojedynek. Liverpool zajmuje aktualnie dziewiątą pozycję w lidze, natomiast Chelsea jest na miejscu piętnastym.  

 

Nasz typ : Obie drużyny strzelą gola – 1.77        

 

    Unibet typuje na ten mecz 2.08 na Chelsea, 3,50 na remis i 3,65 na Liverpool.


Otwórz konto w Unibet i odbierz zwrot do 200 PLN
 

Dodaj komentarz