Norman Parke rywalem Mateusza Gamrota na KSW 39!

expekt_fotka

Przed nami najokazalsza gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 Colosseum, na której obejrzymy największe sławy polskiego oraz kontynentalnego MMA. Będzie to historyczny wieczór – jak już potwierdzili organizatorzy padnie rekord sympatyków zgromadzonych na trybunach – KSW 39 na żywo oglądać będzie około 50 tysięcy kibiców.

Nie tylko pod względem ilości sympatyków będzie to wybitna gala, ale też pod względem sportowym – aż w pięciu z jedenastu zaplanowanych bitew stawką będzie mistrzowski pas organizacji KSW. Fani zgromadzeni na trybunach jak i przed telewizorami już od początku gali powinni spodziewać się prawdziwych ekscytacji – w inauguracyjnej bitwie zawodniczki Ariana Lipski i Diana Belbita wojować będą o pas w randze do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka pań na gali, w pozostałych 10 starciach wojować będą mężczyźni.

Gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 będzie historyczna także pod innym powodem – w kluczowej walce wieczoru rękawice skrzyżują dwaj czempioni Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski na żywo stoczą bój, jaki da odpowiedź na pytanie – który z tych dwóch potężnych wojowników jest najdoskonalszy!

Jak zwykle sympatycy MMA liczyć będą również na starcie z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Owym razem rywalem byłego strongmana będzie przeciwnik sprzed lat, właśnie w zawodach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Popularny „Tyberian” jak dotychczas w formule MMA stoczył trzy wojny – każde kończyły się powodzeniem Kowalczyka już w pierwszych rundach. Pojedynek Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk na żywo z pewnością będzie dla sympatyków zgromadzonych na stadionie czymś wyjątkowym i można czekać na superciężkie zderzenie dwóch tytanów.

Ogromnym zaciekawieniem cieszyć się będzie jeszcze bitwa Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski na żywo to będzie wyjątkowo oryginalne starcie, w którym faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w świetnym stylu przezwyciężył na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 37 byłego rekordzisty wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w owej walce nie będzie miał nic do stracenia a potencjalna wygrana wyniesie go na wierzchołek wagi ciężkiej.

Następna bitwa do jakiej zajdzie w Warszawie to bitwa z cyklu „freak fight’u”: Popek Monster – Robert Burneika na żywo z oczywistością będzie wyjątkowym zjawiskiem. Wojna prawdopodobnie nie będzie stać na znakomitym stylu sportowym, natomiast z oczywistością będzie to widowisko jakiego wyczekują obserwatorzy pod względem gigantycznego komercyjnego wydarzenia. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu na żywo? Jedynie na gali KSW Narodowy na żywo!

Ciąg dalszy mocnych starć… kolejną konfontacją jaką na gali KSW Colosseum na żywo będą mogli obserwować obserwatorzy będzie walka dwóch popularnych reprezentantów wagi ciężkiej. Poprzedniego już rekordzisty z niedawnym pretendentem. Karol Bedorf – Michał Kita na żywo to będzie wielki hit, jaki potencjalnie wybierze reprezentanta, który w kolejnej swojej bitwie będzie walczyć o mistrzowski pas.

Obok wypunktowanych pojedynków zobaczymy pięć następnych, w których aż w trzech pulą będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej współzawodniczyć będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego pasa do 70 kilogramów (rywalem będzie doświadczony zawodnik z UFC – Norman Parke), natomiast Marcin Wrzosek po raz pierwszy w historii spróbuje utrzymać pas czempiona wagi piórkowej.

Lecz to nie wszystko! Na ten powrót wypatrywali wszelacy fani MMA w Polsce – do klatki wraca Łukasz Jurkowski. Przeciwnikiem lokalnego reprezentanta (ostatnio komentatora gal KONFRONTACJI SZTUK WALKI) będzie Rameau Sokoudjou, który stosunkowo świeżo walczył o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Powracający po 6 latach przerwy „Juras” doświadcza więc ciężkiego przeciwnika a widzowie mogą spodziewać się potwornie nietuzinkowej walki. Co więcej, na Stadionie Narodowym osobisty debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – krajowy zapaśnik, który w stylu klasycznym wygrał brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a również srebrne medale mistrzostw świata jak i mistrzostw Europy.

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 13.03.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)
Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)
Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)
Popek Monster – Robert Burneika
Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)
Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg)
Mateusz Gamrot vs Norman Parke (-70kg, walka o pas)
Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)
Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)
Damian Janikowski vs TBA (-84kg)
Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

Tagged With :

Dodaj komentarz