Analiza meczu : WKS Śląsk Wrocław – Polfarmex Kunto


UnibetJuż w sobotę oczy kibiców koszykówki w Polsce zwrócone będą na parkiety Tauron Basket Ligi. Ciekawie zapowiada się pojedynek zespołów z środka tabeli, czyli ósmego WKS-u Śląsk Wrocław i siódmego Polfarmexu Kutno.

 

Otwórz konto w Unibet i odbierz zwrot do 200 PLN

W ostatnich spotkaniach obie drużyny odniosły zwycięstwa, ale w sobotę tylko jedna z nich będzie mogła rozpocząć serię. Polfarmex wygrał niedawno z AZS-em Koszalin, wykorzystując głównie swoją siłę i wzrost pod koszami, z kolei Śląsk wywalczył „win” w starciu z Treflem Sopot. Kutnianie cieszą się na razie ze swojego zwycięstwa, natomiast trener wrocławian – Mihailo Uvalin chciałby zobaczyć dużo więcej ze strony swoich graczy. „Przeplatamy dobre momenty z gorszymi. Potrzebujemy czasu, aby wszystko zaczęło odpowiednio funkcjonować. (…) Warto zwrócić jednak uwagę, że w tym roku liga jest bardzo nieprzewidywalna i każdy może ograć każdego.”

Wyrównany poziom rozgrywek i prawie ta sama pozycja w ligowej tabeli między Polfarmexem a Śląskiem to na pewno plus dla młodej i dopiero uczącej się grać na takim poziomie drużyny z Wrocławia. Przewagą ekipy z Kutna może być ponownie silna strefa podkoszowa, gdzie grę dominuje Michael Fraser i Kevin Johnson. Obaj zawodnicy mierzą ponad dwa metry wzrostu i udowodnili już swoją boiskową wartość. Śląsk pod tym względem nie jest jednak zupełnie bez szans.

W bezpośrednim pojedynku przeciwko wysokim Polfarmexu staną Mateusz Jarmakowicz (208cm) i Jarvis Williams (203cm). Ten drugi zdobywa średnio 12,3 punktu i zbiera 6,7 piłki w każdym meczu. Ciekawie zapowiada się też pojedynek liderów, Josha Parkera z Polfarmexu, który zdobywa po 19,0 punktów, z Rashadem Maddenem zaliczającym średnio 12,75 oczka w spotkaniu.  

 

 

Unibet typuje na ten mecz 1,20 dla WKS-u Śląsk Wrocław i 4,40 dla Polfarmexu Kutno.


Otwórz konto w Unibet i odbierz zwrot do 200 PLN
 

Tagged With :

Dodaj komentarz