Andre Muniz rywalem Narkuna na KSW 34!

james-mcsweeney-710x560_c

25-letni Brazylijczyk Andre Muniz będzie rywalem Tomasza Narkuna w walce o pas KSW w kategorii -93kg. Muniz to aktualny mistrz brazylijskiej organizacji Bitetti Combat, a jego rekord MMA to 13 wygranych i 3 porażki. Tomasz Narkun, który jest aktualnym mistrzem KSW w tej kategorii zanotował jak dotąd w walkach MMA 11 zwycięstw i 2 porażki.

McSweeney rywalem Bedorfa

Tydzień temu poznaliśmy natomiast pełny skład walki wieczoru, w której o pas w wadze ciężkiej walczyć będzie Karol Bedorf i James McSweeney. Brytyjczyk to bardzo doświadczony zawodnik, który na KSW zadebiutował na Gali w Londynie. Wówczas pokonał w pierwszej rundzie Marcina Różalskiego. Szykuje się niesamowite widowisko!

Z kim walczyć będzie Sowiński?

Przypomnijmy, że na gali KSW 34 zobaczymy także trzecią walkę o pas federacji. W wadze piórkowej (-66 kg) mistrzowskiego pasa bronić będzie Artur Sowiński. Jak na razie, nie jest znany rywal Polaka, jednak w przeciągu kilku dni z pewnością dowiemy się kto nim będzie.

Kiedy gala KSW 34?

Gala na warszawskim Torwarze odbędzie się 5. marca 2016 roku. Rozpoczęcie gali planowane jest tradycyjnie na godzinę 19:00. Relację live z KSW 34 online będzie można śledzić w serwisie meczenazywo.pl.

Lista wszystkich walk Gali KSW 34

Karol Bedorf vs James McSweeney (walka o pas KSW -120kg)
Tomasz Narkun vs Andre Muniz (walka o pas KSW -93kg)
Artur Sowiński vs *TBA (walka o pas KSW -66kg)
Aslambek Saidov vs Yasubey Enomoto(-77kg)
Krzysztof Kułak vs Maciej Jewtuszko (-77kg)
Łukasz Bieńkowski vs Svetlozar Savov (-84kg)
Szymon Bajor vs Jędrzej Maćkowiak (-120kg)
Grzegorz Szulakowski vs Bartłomiej Kurczewski (-70kg)
Tomasz Kondraciuk vs Marcin Wójcik (-93kg)

*TBA – rywal wkrótce zostanie podany

Oficjalna zapowiedź KSW 34: New Order

Tagged With :

Dodaj komentarz