Bukmacherzy bonusy – lista najlepszych bonusów bukmacherskich

Każdy szanujący się bukmacher chcąc przyciągnąć do siebie nowych graczy proponuje bonusy związane z założeniem konta oraz pierwszymi depozytami. Dziś zaprezentujemy Wam bonus dostępne w Fortunie, STS oraz Betclic.

Bonus od pierwszej wpłaty w Fortunie

Po zarejestrowaniu i zatwierdzeniu swojego konta możesz dokonać pierwszej wpłaty. Wysokość bonusy wynosi 100% kwoty pierwszej wpłaty do 1000 złotych, które zostaną przeniesione na Twoje konto bonusowe. Aby móc odebrać bonus musisz w ciągu 30 dni od dokonania swojej pierwszej wpłaty czterokrotnie obrócić kwotą depozytu. Warunki jakie należy przy tym spełnić to postawienie kuponów z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie powyżej 1.9. Zaliczane są zarówno kupony wygrane jak i przegrane. Jeśli uda Ci się obrócić bonus zgodnie z zasadami będziesz miał możliwość wypłacenia go a pieniądze trafią na Twoje konto w przeciągu 48 godzin.

Zakład bez ryzyka w Fortunie

Twój pierwszy zagrany kupon nie będzie obarczony ryzykiem porażki. Możesz obstawić kupon SOLO bądź AKO za łączną kwotę nieprzekraczającą 136,40 złotych. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany na konto zostaną zwrócone Ci postawione pieniądze pomniejszone o podatek od gier hazardowych. Bonus ten nie jest obwarowany warunkiem obrotu co sprawia, że po otrzymaniu zwrotu możesz od razu wypłacić pieniądze na swoje konto.

Fortuna daje na start darmowy zakład

Wpisując przy rejestracji kod BONUSVIP, który bez problemu możesz znaleźć w internecie otrzymasz darmowe 20 zł na zakłady. Pieniądze należy postawić na dowolne wydarzenia znajdujące się w ofercie Fortuny z wyjątkiem sportów wirtualnych.

Bonus od pierwszej wpłaty w STS

Rejestrując się w STS możesz otrzymać 100% wartości swojej pierwszej wpłaty aż do 1200 złotych. Środki dostarczone na Twoje konto bonusowe będziesz mógł wypłacić spełniając kilka zasad. Po pierwsze jeśli wykonasz obrót na trzykrotność kwoty a po drugie jeśli Twoje kupony będą wynosić minimum 1.91 kursu oraz zostaną rozliczone jako wygrane.

Darmowy zakład od bukmachera STS

Wpisując kod SPORT29PLN możesz zyskać w STS 29 złotych, za które możesz postawić swoje pierwsze zakłady bez konieczności wpłacania własnej gotówki.

Zakład bez ryzyka 500 PLN w Betclic

W Betclic możesz postawić nawet 580 złotych. Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrane pieniądze otrzymasz na konto z powrotem. Aby móc znów wypłacić te pieniądze będziesz musiał obrócić 6-krotność postawionej kwoty po minimalnym kursie 2.0 na każdym z kuponów.

Przy wyborze bukmachera u którego chcesz założyć konto ważne jest to abyś przeanalizował jakim budżetem dysponujesz oraz który bonus daję Ci największą wygodę.

Tagged With :

Dodaj komentarz