Coraz bliżej „KSW Colosseum”, czyli największej gali MMA w Europie!

Przed nami najokazalsza gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 Colosseum, na której obejrzymy najwspanialsze osobistości polskiego i kontynentalnego MMA. Będzie to przełomowy wieczór – jak już potwierdzili twórcy padnie rekord sympatyków zebranych na trybunach – KSW Colosseum live zobaczy blisko 50 tysięcy fanów.

Nie tylko pod względem liczebności sympatyków będzie to rekordowa gala, lecz także pod względem sportowym – aż w pięciu spośród jedenastu przewidzianych bitew stawką będzie mistrzowski pas organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Sympatycy zgromadzeni na trybunach jak również przed telewizorami już od początku gali powinni spodziewać się wyjątkowych ekscytacji – w pierwszej bitwie zawodniczki Ariana Lipski i Diana Belbita walczyć będą o pas w klasie do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka zawodniczek na gali, w następnych 10 walkach konkurować będą panowie.

Gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 będzie ważna także pod innym powodem – w kluczowej rywalizacji wieczoru rękawice skrzyżują dwaj rekordziści Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski na żywo stoczą bój, który da odpowiedź na pytanie – który spośród tych dwóch popularnych wojowników jest najwspanialszy!

Jak zwykle fani MMA czekać będą także na walkę z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Owym razem konkurentem dawnego strongmana będzie przeciwnik sprzed lat, właśnie w zmaganiach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Popularny „Tyberian” jak dotąd w formule MMA stoczył trzy starcia – każde kończyły się zwycięstwem Kowalczyka już w inauguracyjnych fazach. Bitwa Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk na żywo z pewnością będzie dla miłośników zgromadzonych na stadionie czymś atrakcyjnym i można liczyć na superciężkie starcie dwóch tytanów.

Znacznym zaabsorbowaniem cieszyć się będzie też walka Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski live to będzie wyjątkowo atrakcyjne starcie, w jakim faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w pięknym stylu pobił na gali KSW 37 byłego mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w tej potyczce nie będzie miał nic do stracenia i potencjalna nagroda wyniesie go na wierzchołek wagi ciężkiej.

Następna konkurencja do której zajdzie w Stolicy to starcie z cyklu „freak fight’u”: Popek Monster – Robert Burneika live z oczywistością będzie ogromnym zjawiskiem. Walka prawdopodobnie nie będzie stać na wysokim poziomie sportowym, lecz z pewnością będzie owe widowisko jakiego wyczekują obserwatorzy pod względem gigantycznego komercyjnego wydarzenia. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu na żywo? Wyłącznie na gali KONFRONTACJA SZTUK WALKI Narodowy!

Ciąg dalszy ciężkich starć… kolejną rozgrywką jaką na gali KSW Colosseum na żywo będą mogli oglądać fani będzie wojna dwóch znakomitych reprezentantów wagi ciężkiej. Poprzedniego już czempiona z niedawnym kandydatem. Karol Bedorf – Michał Kita na żywo to będzie duży hit, który podobno wyselekcjonuje zawodnika, jaki w następnej swojej wojnie będzie walczyć o mistrzowski pas.

Obok wyszczególnionych walk zobaczymy pięć następnych, w jakich aż w trzech stawką będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej zabiegać będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego tronu do 70 kilogramów, natomiast Marcin Wrzosek po raz pierwszy w historii spróbuje zachować pas czempiona wagi piórkowej.

Jednakże to nie wszystko! Na ów powrót wyczekiwali wszyscy fani MMA w Polsce – do klatki powraca Łukasz Jurkowski. Oponentem polskiego zawodnika (ostatnio komentatora gal KONFRONTACJI SZTUK WALKI) będzie Rameau Sokoudjou, który dostatecznie ostatnio wojował o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Wznawiający karierę po 6 latach przerwy „Juras” podejmuje więc trudnego rywala a świadkowie mogą spodziewać się niesamowicie ciekawej bijatyki. Co więcej, na Stadionie Narodowym osobisty debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – polski zapaśnik, który w stylu klasycznym przejął brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a również srebrne medale mistrzostw świata jak i mistrzostw Europy.

 

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 04.05.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)

Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)

Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)

Popek Monster – Robert Burneika

Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)

Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg)

Mateusz Gamrot vs Norman Parke (-70kg, walka o pas)

Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)

Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)

Damian Janikowski vs Julio Gallegos (-84kg)

Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

 

Oficjalny trailer KSW 39: Colosseum

 

Tagged With :

Dodaj komentarz