Gala McGregor – Mayweather już w sobotę!

W nocy z 26 na 27 sierpnia czeka nas gala na której zmierzą się mistrz federacji ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP – Irlandczyk, Conor McGregor a także niepokonany na pięściarskich ringach – Amerykanin, Floyd Mayweather. Gwiazdor walczący dotychczas tylko na regułach MMA ma za sobą 24 konfrontacje, spośród jakich zwyciężył aż dwadzieścia jeden. Dla wojownika z Irlandii konfrontacja z Floydem będzie więc debiutem bokserskim. Znany „Money” może natomiast pochwalić się pięściarskim rekordem 49-0. Walka z Conorem będzie zatem 50 w zawodowej karierze.

Rewanż w formule MMA?
W bitwie, która będzie prowadzona na zasadach i w formule bokserskiej nikt nie daje większych nadziei Conorowi i już wyraża się, co w przypadku gdy Floyd zwycięży nadchodzące pięściarskie starcie? Czy postanowi zdecydować się na rewanż na zasadach MMA? Niezwykle realne, że bokser może podjąć taką wolę, jednak na ten moment nie mówi o tym otwarcie. Wypada jednak ogłosić, iż rewanż na gali UFC mógłby stanowić równie ważnym momentem co nadchodząca bitwa w formule bokserskiej.

Rekordy finansowe wszechczasów
Całe grono bokserskie ale też mma jest zgodne w pewnej sprawie – konfrontacja owa pobije jakiekolwiek rekordy ekonomiczne w minionych walkach bokserskich ale również mma, przewyższając owym historyczny pojedynek Mayweathera z Mannym Pacquiao. Conor McGregor – Floyd Mayweather na żywo z gwarancją będzie czymś co pożąda ujrzeć każdy kibic na świecie, jak również sympatycy z Polski. Co prawda na trybunach T-mobile Areny w Las Vegas zasiądzie 20 tysięcy fanów, co nie robi aż tak okazałego wrażenia, ale z pewnością pod względem oglądalności w telewizji czy też internecie walka owa będzie atrakcyjna ale również pobije wszelkie rekordy osiągnięte dotychczas przez federacje UFC i największe organizacje bokserskie.

Cena dostępu PPV w Stanach Zjednoczonych
W USA za dostęp PAY-PER-VIEW w największej jakości , potrzeba będzie wydać dokładnie 99 dolarów i 95 centów. Średnia jakość SD będzie jednak tańsza o 10 dolarów. ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP nigdy przedtem nie sprzedawało własnych gal po takich kwotach i z pewnością będzie więc to dla owej federacji historyczny moment. W wypadku pojedynku Mayweather – Pacquiao ceny były na porównywalnym poziomie i sprzedano wówczas 4,6 mln dostępów PPV, teraz spekuluje się, że sukces owy powinien być jeszcze większy.

Ile zarobi Floyd Mayweather na konfrontacji z Conorem?
W wypadku zarobków obu zawodników mówi się o olbrzymich sumach. Mayweather przyzwyczaił już cały świat, iż lubi głośno wspominać o pieniądzach. Przewiduje się, iż bokser na wojnie z Conorem McGregorem zarobi aż 300 milionów dolarów.

Kto również będzie konkurować na gali?
Organizatorzy starcia i całego wydarzenia nie ogłosili o tym kogo również uda się obejrzeć na gali, natomiast na tak bogatym wydarzeniu trzeba czekać, że będą to niezwykłe nazwiska w świecie sportów walki. Na ten moment natomiast nic oprócz hitowej konkurencji nie wiadomo.

Tagged With :

Dodaj komentarz