Gdzie obstawiać mecze przez internet?

Zakłady bukmacherskie jest to rodzaj typów w których należy założyć wynik zdarzenia sportowego wybieranego przez gracza z oferty firmy bukmacherskiej.

Na pewno każdy nowy klient zastanawia i ciekawi się jakie występują sposoby kuponów ale także czy możliwe jest na pojedynczym kuponie mieć wiele rozmaitych zakładów?

W niniejszym artykule wytłumaczymy jakie są formy kuponów możliwe do obstawienia w zakładach sportowych.

Zakłady bukmacherskie – rodzaj „pojedyncze”

Określane są jako najpopularniejszy oraz najbezpieczniejszy rodzaj obstawiania zakładów bukmacherskich. W takiej sytuacji stawia się jedynie 1 typ na pewne spotkanie sportowe. Gdy kupon okaże się zwycięski, użytkownik zyskuje środki pieniężne Z takiego rodzaju kuponu regularnie korzystają wytrawni klienci bukmacherów, jacy szczególnie dobrze rozumieją konkretną dyscyplinę sportową lub ligę, dzięki czemu podejmują ryzyko typując potężniejsze środki pieniężne na jednorazowy zakład. Szukać promocji i kodów od bukmacherów? Sprawdź ranking bonusów bukmacherskich i odbierz darmowe bonusy!

Zakłady sportowe – rodzaj „akumulacyjne”

Jest to dość wyjątkowy gatunek zakładów który polega na typowaniu kilku zakładów z innych spotkań na jednym kuponie. Na przykładzie takiego kuponu przeważnie osiągalna nagroda jest wysoka, ponieważ kursy z każdego typu typów mnożone są poprzez siebie. Natomiast wartość kuponu nie jest zbyt wielka, gdyż chociażby przy drobnej kwocie, prawdopodobna wygrana jest zazwyczaj nadzwyczaj wysoka. Owy typ kuponów jest wyjątkowo modny pośród początkujących graczy, którzy nie mają zbyt wiele środków na typowanie meczów i stawiają małe wielkości na dużą liczbę zdarzeń, dzięki czemu prawdopodobna jest duża wygrana. Prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy jest jednak szalenie małe, zatem owego modelu kupony niesłychanie rzadko dają zysk.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te cechują się tym, iż na jedno spotkanie istnieje możliwość zawrzeć kilka rozmaitych typów na jednym kuponie np. zakład 1 i typ X. Wtedy typuje się dwa kupony AKU z różnymi typami na te same mecze dzięki czemu prawdopodobieństwo wygranej z takich kuponów jest duże.

1. Kombinacja:

Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:

Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Tagged With :

Dodaj komentarz