KSW 45 w Londynie już w ten weekend

Przed nami kolejna tegoroczna gala FEDERACJI KSW – w październiku 2018 roku odbędzie się 4 tegoroczna gala najbogatszej polskiej federacji MMA. Najlepsi zawodnicy mma z Polski jak i Europy ponownie stoczą wspaniałe walki. Gala KSW odbędzie się w Londynie na Wembley szóstego października. Kto stoczy pojedynek na gali? Gdzie będzie można obejrzeć galę KSW 45?

KSW 45 na żywo w telewizji oraz internecie

Kibice MMA przyzwyczaili się już do tego, że najciekawsze gale KSW I MMA W POLSCE można śledzić tylko opłacając opłatę za dostęp PPV. Galę KSW 45 live będziesz mógł śledzić w telewizji ale też online za pośrednictwem funkcji KSW PPV natomiast kwota wyniesie 40 złotych.

Najważniejsze sieci kablowe ale też cyfrowy Polsat umożliwią dostęp wstępu do hitowej gali za pośrednictwem własnych kanałów sprzedaży. Osoby, które nie posiadają możliwości zakupienia usługi PPV w ten rodzaj, mogą jednak skorzystać z usługi KSW TV – nie dowiedziałeś się z różnych źródeł jak oglądać galę ORGANIZACJI KSW? Dowiedz się już teraz PRZYCISKAJĄC w poniższy odnośnik.

KSW 45 – w jaki sposób kupić PAY-PER-VIEW?

Jak już nadmieniliśmy, tv cyfrowe czy kablowe, jakie dają transmisję z gali ksw umożliwiają kupienie systemu PPV za pośrednictwem zarejestrowanych kanałów transakcji. Są nimi aplikacje internetowe, w jakich można zamówić specjalne usługi, ale także formy telefoniczne – poprzez SMS ale także połączenie. Aby dowiedzieć się jak zakupić możliwosć obejrzenia i dostęp do hitowej gali, najlepiej przejść na wirtynę operatora od którego użytkownik posiada tv a także przetestować w jaki rodzaj dostępne będzie wykupienie systemu KSW PPV TV.

Gdy nie posiadasz możliwości wykupienia gali poprzez operatora posiadanej tv, odmiennym sposobem na uzyskanie dostępu do transmisji live będzie zakup hitowej gali w usłudze KSW TV w której wykorzystując elektroniczne tryby płatności, istnieje możliwość wykupić PPV. Wystarczy zarejestrować konto i przygotować płatności. Następnie użytkownik po zalogowaniu na własne konto użytkownika będzie mógł włączyć transmisję.

Sprawdź jak obejrzec KSW 45 w Londynie online i w telewizji: https://www.mecze24.pl/mma/ksw-jak-zamowic-i-obejrzec

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W konkurencji wieczoru stoczy walkę Karol Bedorf, który zawrócił w znakomitym stylu do konfrontacji w mma, pokonując Mariusza Pudzianowskiego. Były czempion ksw wagi ciężkiej bez żadnych kłopotów pokonał Pudziana i tymże samym zbliżył się do pojedynku o mistrzowski pas.

W drugiej z kluczowych rywalizacji wieczoru stoczy walkę też Michał Materla, znany fanom mma w całej Polsce. Dla zawodnika ze Szczecina będzie to kolejna szansa by zbliżyć się do konfrontacji o pas ksw.

Następną gigantyczną gwiazdą na gali w Londynie będzie Popek Monster, który wiele lat spędził w Wielkiej Brytanii i z gwarancją jego rywalizacja będzie cieszyć się ogromną popularnością. Dla Króla Albanii będzie to też powrót po klęsce z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to następny wojownik, jaki wystąpi na hitowej gali na Wembley. Były zapaśnik w niesamowitym sposobie zaczął karierę w MMA i niesłychanie łatwo zyskał sympatyków. Polski zawodnik wygrał już trzy rywalizacje i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego przypuszczalnie jednym z ostatecznych testów przed otrzymaniem szansy na rywalizację o pas.

Scott Askham to gwiazdor który na gali w tymże roku potrafił zakończyć wspaniałego Michała Materlę. Brytyjczyk wspaniałymi ale także skutecznymi kopnięciami znokautował Polskiego zawodnika mma i zaprezentował, iż jest właśnie w czołówce zawodników KONFRONTACJI SZTUK WALKI wagi średniej.

Na gali ksw w Londynie na KSW zadebiutuje kultowy Akop Szostak, jaki do tej chwili konkurował na mniejszych galach w Polsce. Trzeba się spodziewać, iż będzie wówczas niezwykle ciekawa bitwa wśród fanów mma, którzy do ostatniej chwili nie interesowali się MMA.

To natomiast nie wszystko – na gali będzie dane zobaczyć także wielu innych wielkich zawodników ksw, a tą kartę walk gali KSW 45 na Wembley pokazujemy poniżej:

Philip de Fries – Karol Bedorf
Popek Monster – Erko Jun
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Michał Materla – Damian Janikowski
Scott Askham – Marcin Wójcik
James McSweeney – Thiago Silva
Wagner Prado – Max Nunes
Akop Szostak – TBA
Leszek Krakowski – Alfie Davis

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

Tagged With :

Dodaj komentarz