KSW 45 w Londynie już za niecałe 4 tygodnie!

Przed nami następna tegoroczna gala KSW – w październiku 2018 r odbędzie się 4 tegoroczna gala najpopularniejszej polskiej federacji MMA. Najlepsi zawodnicy z Polski a także Europy po raz następny stoczą sensacyjne walki. Nadchodząca gala odbędzie się na Wembley szóstego października. Kto będzie walczyć na gali? Gdzie będzie można obejrzeć KSW 45?

KSW 45 live w telewizji i internecie

Kibice MMA I KSW przyzwyczaili się już do tego, że najciekawsze gale MMA W POLSCE można oglądać jedynie opłacając opłatę za dostęp PPV. Galę KSW na żywo będziesz mógł śledzić w tv ale też online za pośrednictwem KSW PPV a koszt dostępu wyniesie 40 złotych.

Największe sieci kablowe ale również cyfrowy Polsat umożliwią dostęp wstępu do kolejnej gali za pośrednictwem swoich źródeł sprzedaży. Osoby, jakie nie posiadają możliwości dokonania zakupu usługi PPV w owy rodzaj, mogą jednak skorzystać z usługi kSW TV – nie wiesz z różnych źródeł w jaki sposób oglądać galę FEDERACJI KSW? Dowiedz się już teraz klikając w poniższy link.

KSW 45 – w jaki sposób wykupić PPV?

Jak już nadmieniliśmy, tv cyfrowe ale również kablowe, jakie dają stream z historycznej gali umożliwiają kupienie usługi KSW PPV TV za pośrednictwem aktywnych kanałów transakcji. Są nimi aplikacje internetowe, w jakich istnieje możliwość zamówić specjalne usługi, ale również źródła telefoniczne – poprzez SMS i połączenie. By dowiedzieć się jak kupić dostęp do gali, najlepiej wstąpić na stronę internetową operatora od jakiego klient posiada tv i wypróbować w jaki sposób dostępne będzie wykupienie systemu KSW PPV TV.

Gdy nie otrzymujesz możliwości wykupienia gali ksw poprzez usługodawcę posiadanej tv, odmiennym trybem na osiągnięcie dostępu do transmisji będzie zakup gali w usłudze KSW TV w której korzystając elektroniczne systemy płatności, istnieje możliwość wykupić KSW PPV. Wystarczy zarejestrować konto i zrealizować płatności. Następnie odbiorca po zalogowaniu na osobiste konto użytkownika będzie mógł włączyć transmisję.

KSW 45 – kto wystąpi na gali?

W rywalizacji wieczoru stoczy walkę Karol Bedorf, który powrócił w niesamowitym stylu do konfrontacji w ksw, pokonując Pudziana. Były mistrz wagi ciężkiej bez żadnych kłopotów pokonał Mariusza Pudziana i tymże samym przybliżył się do konfrontacji o pas czempiona.

W drugiej z potężnych walk wieczoru stoczy pojedynek również Michał Materla, znany fanom ksw w całej Polsce. Dla zawodnika ze Szczecina walka ta będzie to dodatkowa szansa by przyciągnąć się do rywalizacji o pas ksw.

Następną ogromną gwiazdą na gali w Londynie będzie Popek Monster, jaki wiele lat spędził w Wielkiej Brytanii i z pewnością jego rywalizacja będzie cieszyć się wyjątkową popularnością. Dla Popka będzie to powrót po porażce z Tomaszem Oświecińskim.

Damian Janikowski to następny wojownik ksw, który wystąpi na historycznej gali na Wembley. Były zapaśnik w niesamowitym wyglądzie rozpoczął karierę w MMA i wyjątkowo szybko zyskał sympatyków. Polski zawodnik zwyciężył już trzy rywalizacje i kolejna na gali w Londynie będzie dla niego prawdopodobnie jednym z ostatecznych testów przed otrzymaniem szansy na wojnę o mistrzowski pas ksw.

Scott Askham to zawodnik mma jaki na gali w współczesnym roku potrafił zakończyć wyjątkowego Michała Materlę. Brytyjczyk bogatymi czy też pewnymi kopnięciami znokautował Polaka i pokazał, że znajduje się właśnie w czołówce zawodników KSW wagi średniej.

Na historycznej gali w Londynie na KSW zapoczątkuje legendarny Akop Szostak, który do tej pory rywalizował na mniejszych galach w Polsce. Można się spodziewać, iż będzie więc bardzo atrakcyjna bitwa pośród kibiców ksw, jacy do owej chwili nie interesowali się MMA.

To natomiast nie wszystko – na hitowej gali dane będzie zobaczyć jeszcze wielu innych wielkich wojowników ksw, a tą kartę walk gali KSW 45 w Londynie pokazujemy poniżej.

Philip de Fries – Karol Bedorf
Michał Materla – Damian Janikowski
Dricus Du Plessis – Roberto Solidć
Popek Monster – TBA
Scott Askham – Marcin Wójcik
Akop Szostak – John Smith
Leszek Krakowski – Alfie Davis
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 45: The Return to Wembley – zapowiedź wideo

Tagged With :

Dodaj komentarz