KSW 46 już w ten weekend!

Ponownie polska federacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI zdecydowała się na zorganizowanie Hitowej gali na terenie Górnego Śląska. Nowa arena, hala widowiskowo – sportowa Arena Gliwice będzie gospodarzem ostatniej w tym roku Gali KSW.

Pierwszego grudnia 2018 r w oktagonie gliwickiego obiektu wystąpią zawodnicy ksw z czołówki światowej FEDERACJI. Hala w Gliwicach będzie miejscem gali FEDERACJI KSW w bieżącym roku, odbywającej się na terenie Polski. Federacja KSW pierwszy raz przybędzie do Gliwic, gdzie czekają nas się ogromne emocje sportowe, poznaliśmy ostatnio zawodników ksw rywalizacji wieczoru, będzie się działo!

KSW 46 online w telewizji i online

Fani aby oglądać galę KSW 46 będą musieli skorzystać z platform tv i online, przygotowanych głównie na walki FEDERACJI KSW. Starcia wojowników mma będzie można oglądać za pomocą usługi KSW TV PPV, którego wdrożenie pozwoli na obejrzenie wszelakich walk w ksw na gali w Gliwicach. Abonenci korzystający z CP będą mogli skorzystać z przystępnych systemów zamówienia usługi transmisji z 46 Gali KSW. Będzie wolno owego dokonać przy wykorzystaniu witryny i strony internetowej usługowdawcy, wysyłając SMS według instrukcji, które odnajdą Państwo na witrynie czy też dzwoniąc na numer telefonu CP, podany też na stronie internetowej. By zobaczyć galę KSW 46 w telewizji, powinno się kupić usługę z wyprzedzeniem, operator gwarantuje niezakłóconą transmisję fanom, którzy opłacą zamówienie systemu do wprowadzonej godziny przed wydarzeniem. Gliwicką Galę ORGANIZACJI KSW będzie można oglądać za pośrednictwem transmisji live przez internet. Legalnie obejrzysz wszelkie pojedynki w telewizji internetowej IPLA oraz w KSW na żywo PPV. Jeśli chcesz zobaczyć konfrontacje pierwszego grudnia, powinieneś zapisać się w wybranym operatorze a także wykonać płatności za możliwosć oglądania i dostęp do transmisji na żywo. Nic nie stracisz z transmisji dzięki usłudze Timeshift, tym bardziej, iż w systemie KSW TV będziesz miał możliwosć oglądania i dostęp do transmisji live również przez kolejne 72 godziny po zamknięciu Hitowej gali.

KSW 46 – w jaki sposób wykupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś założyć konto w wirtynie, możesz zalogować się do niego przez e-mail ale też przez Facebook’a. Stworzenie konta w wirtynie jest bezpłatne. Kiedy posiadasz już swoje konto, możesz zrealizować opłaty za transmisje tv walk na gali KSW 46. Gdy dokonasz opłaty, będziesz mógł obejrzeć przebieg całej Hitowej gali, korzystać z ofert śledzenia powtórek poprzez następne 72 godziny po gali KSW. Usługa, dzięki jakiej w systemie KSW PPV – PAY-PER-VIEW możesz oglądać gliwicką galę ksw, jest dopasowana do parametrów sprzętowych, wskazanych na witrynie internetowej serwisu. Zobaczysz w doskonałej jakości HD na monitorze komputera, nie powstała na razie możliwość, dzięki której zobaczysz galę KSW na tablecie lub też smartfonie.

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Miłośnicy w Arenie Gliwice oraz kibice, którzy obejrzą Galę na ekranie telewizora czy też sprzętu, będą świadkami dziewięciu znakomitych walk ostatnich na KSW w 2018 roku. Ostatnia nadchodząca gala ORGANIZACJI KSW 2018, a równocześnie 5, jaka odbędzie się w Polsce nagromadzi na ringu najpopularniejszych wojowników FEDERACJI. Poznaliśmy niedawno nazwiska owych, którzy stoczą rywalizację wieczoru. Tomasz Narkun walczyć będzie z Mamedem Khaidovem, a spotkanie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Chęć osiągnięcia zwycięstwa z konkurentem połączy obydwu wojowników mma, jacy w marcu obecnego roku stoczyli wielką walkę na KSW 42. W trakcie marcowego widowiska mma, niepokonany od 10 lat, w dwudziestu walkach Mamed Khalidov uległ właśnie Narkunowi. Czy wojownik ksw już szykuje się na rewanż? Czy będzie chciał odgryźć się za utratę swojej, kapitalnej statystyki wygranych? Narkun, najdłużej będący czempion w kat. półciężkiej, którego znakiem rozpoznawczym są zwycięstwa przez nokaut lub też poddanie się, z pewnością nie odda wygranej w łatwy sposób. Również na gali obejrzymy jeszcze 8 kolejnych walk w mma, a ich cała lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
Borys Mańkowski – Bruce Souto
Roman Szymański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Marian Ziółkowski
Artur Sowiński – Kamil Szymuszowski
Antun Racic -Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski – Michał Michalski

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

Tagged With :

Dodaj komentarz