McGregor vs Mayweather – walka coraz bliżej!

Coraz bliżej historycznej gali na której walczyć będą czempion federacji ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP – Irlandczyk, Conor McGregor a także niepokonany na bokserskich ringach – Floyd Mayweather. Zawodnik walczący jak dotąd tylko na regułach MMA ma stoczone 24 walki, z których zwyciężył aż dwadzieścia jeden. Dla Irlandczyka konkurencja z Floydem będzie wtedy debiutem bokserskim. Popularny „Money” może natomiast pochwalić się rekordem w walkach pięściarskich 49-0. Bitwa z Conorem będzie więc pięćdziesiątą w profesjonalnej karierze.

Rewanż w formule MMA?
W rywalizacji, która będzie toczona w formule bokserskiej nikt nie daje wyższych szans Conorowi i już teraz mówi się, co w przypadku kiedy Floyd wygra sierpniowe pięściarskie starcie? Czy zdecyduje się na rewanż na regułach MMA? Niezwykle prawdopodobne, iż bokser może podjąć taką decyzję, chociaż na ten czas nie opowiada o tym otwarcie. Wypada jednak stwierdzić, iż rewanż na gali ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP mógłby stanowić równie historycznym momentem co nadchodząca walka na zasadach pięściarskich.

Rekordy finansowe wszechczasów
Całe otoczenie bokserskie ale też mma jest zgodne w jednym temacie – walka ta pobije wszelkie rekordy finansowe w poprzednich walkach bokserskich ale również mma, przewyższając owym hitowy spór Mayweathera z Mannym Pacquiao. Mayweather – McGregor online z gwarancją będzie czymś co pożąda ujrzeć każdy fan na świecie, również również sympatycy z Polski. Co prawda na trybunach T-mobile Areny w Las Vegas zasiądzie 20 tysięcy fanów, co nie robi aż tak wyjątkowego wrażenia, ale z pewnością pod względem oglądalności w telewizji ale też internecie konfrontacja owa będzie atrakcyjna ale także pokona wszystkie rekordy osiągnięte dotąd przez federacje UFC i największe federacje bokserskie.

Cena PAY-PER-VIEW w USA
W USA za dostęp PAY-PER-VIEW w najwyższej jakości , trzeba będzie zapłacić dokładnie 99 dolarów oraz 95 centów. Jakość SD będzie natomiast tańsza o dziesięć dol. ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP nigdy wcześniej nie sprzedawało indywidualnych gal po takich kwotach i z pewnością będzie to dla owej organizacji historyczny moment. W przypadku walki Mayweather – Pacquiao ceny były na podobnym poziomie i sprzedano wtedy 4,6 mln dostępów PPV, teraz spekuluje się, iż zysk owy powinien być jeszcze lepszy.

Ile zarobi Floyd Mayweather na wojnie z Conorem?
W wypadku zarobków obydwu zawodników wyraża się o ogromnych sumach. Mayweather przyzwyczaił już ludzi na świecie, że lubi głośno mówić o pieniądzach. Spekuluje się, że bokser na wojnie z Conorem McGregorem zarobi 300 mln dolarów.

Kto jeszcze będzie rywalizować na gali?
Pomysłodawcy hitowej walki i całego wydarzenia nie zadeklarowali o tym kogo dodatkowo zobaczymy na gali, jednakże na tak popularnym wydarzeniu należy liczyć, iż będą to kluczowe nazwiska w świecie sportów walki. Na ten moment jednak nic oprócz hitowej konkurencji nie wiadomo.

Tagged With :

Dodaj komentarz