Czym są zakłady bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie jest to sposób zawierania zakładów w których należy przewidzieć skutek zdarzenia wyznaczanego przez użytkownika z propozycji firmy bukmacherskiej. Na pewno każda nowa osoba zastanawia i ciekawi się jakie istnieją gatunki kuponów ale również czy możliwe jest na jednorazowym kuponie zawierać kilka różnych zakładów? W niniejszym artykule wyjaśnimy jakie są formy kuponów możliwe do obstawiania w zakładach online

Zakłady pojedyncze

Jest to najoczywistszy a także najbezpieczniejszy rodzaj obstawienia zakładów internetowych W takim przykładzie stawia się jedynie 1 typ na jedno spotkanie sportowe. Gdy typ okaże się wygrany, osoba otrzymuje środki pieniężne Z takiego rodzaju kuponu powszechnie korzystają profesjonalni gracze, którzy szalenie dobrze znają pewną dyscyplinę sportową ale również ligę, dzięki czemu podejmują ryzyko stawiając potężniejsze pieniądze na pojedynczy typ.

Zakłady akumulacyjne

Jest to dość wyjątkowy wariant zakładów jaki polega na typowaniu kilku zakładów z różnych wydarzeń sportowych na jednym kuponie. Na przykładzie takiego kuponu zazwyczaj prawdopodobna wygrana jest bardzo duża gdyż kursy ze wszystkich typów mnożone są poprzez siebie. Natomiast stawka kuponu nie jest za wielka, albowiem nawet przy minimalnej kwocie, prawdopodobna wygrana jest przeważnie niesłychanie wysoka. Ten wariant kuponów jest bardzo znany wśród debiutujących użytkowników, którzy nie posiadają za wiele środków pieniężnych na typowanie meczów i stawiają niewielkie wielkości na niemało zdarzeń, dzięki czemu prawdopodobna jest wielka wygrana. Prawdopodobieństwo wygranej jest jednakże szalenie małe, dlatego tego wariantu kupony bardzo rzadko gwarantują dochód.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te charakteryzują się tym, iż na jedno spotkanie można zawrzeć kilka rozmaitych typów na tym samym kuponie np. typ 1 i zakład X. Wówczas typuje się dwa kupony AKU z różnymi typami na takie same wydarzenia, dzięki czemu prawdopodobieństwo wygrania pieniędzy z ów kuponów jest duże.

1. Kombinacja:
Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:
Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Chcesz poznać najlepsze firmy bukmacherskie? Jedną z nich jest bukmacher Totalbet którego recenzję i opis znajdziesz w serwisie mecze24.pl

Tagged With :

Dodaj komentarz