Dwie promocje Expekt na Legia – Real!

expekt_fotkaJuż dziś Legia Warszawa na stadionie narodowym podejmie w meczu rewanżowym, grając u siebie, wielki Real Madryt . Po ostatniej porażce Legionistów 1:5 w Madrycie można powiedzieć jednak, że pokazali serce do walki i gdyby nie chęć i postawa, wynik mógł być o wiele bardziej dotkliwy. W Ekstraklasie natomiast Legia radzi sobie co raz lepiej. W ostatnich pięciu meczach zdobyła 10 punktów i powróciła do górnej – mistrzowskiej – połowy, tracąc 10 punktów do prowadzącej Lechii Gdańsk.

Starcie Legia – Real na pewno nie będzie łatwe, tym bardziej, że zagramy przy pustych trybunach. Widać jednak dobrą pracę nowego trenera, który przypomnijmy, w pierwszym spotkaniu w Madrycie, był trenerem wojskowych dopiero od dwóch dni. Czy zespół jest teraz lepiej przygotowany? Czy Legia zdoła strzelić kolejną bramkę w tej edycji eliminacji Ligii Mistrzów?

Jaki będzie wynik tego spotkania? Skorzystaj z okazji, zarejestruj się w Expekt i postaw swój pierwszy zakład bez ryzyka na ten mecz za 222zł, a gdy nie trafisz, sam zdecydujesz, czy chcesz wypłacić środki, czy bawić się i grać z nami dalej!

Pamiętaj! W Expekt możesz zgarnąć aż 25% więcej za trafione zakłady wielokrotne na ekscytująco zapowiadające się starcia Ligi Mistrzów.

  1. Zarejestruj się w promocji na stronie Expekt.
  2. Wnieś przedmeczowy zakład wielokrotny na na spotkania 4. kolejki Ligi Mistrzów (zakład musi zawierać jeden typ na mecz Legia – Real, jego min. stawka musi wynieść 25 zł, a min. kurs każdego zakładu składowego 1,50).
  3. Jeśli Twój zakład okaże się trafiony, otrzymasz 25% doładowanie do wygranej (maks. 100 zł).

TYPUJ W EXPEKT I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz