Dwie promocje od Expekt na Polska – Armenia!

expektpromocjapolskaarmeniaŚwietna forma Polaków! Szczelna obrona (okej, zdarzył się samobój, ale był to jeden z niewielu jej błędów), szybki środek i Lewy grający za dwóch – tak prezentuje się Polska reprezentacja w ten weekend. Czy po świetnym spotkaniu przeciwko teoretycznie najmocniejszej drużynie w naszej grupie eliminacyjnej – drużynie Danii, lecz bez kontuzjowanych Milika i Piszczka, ich zastępcy podtrzymają świetną całościowo formę drużyny? Odpowiedź poznamy już we wtorek! Polacy w trzecim spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 zmierzą się tym razem z reprezentacją Armenii, która w sobotę przegrała u siebie aż 0:5 przeciwko Rumunii.

Okiem bukmacherów to Polscy są faworytami do zwycięstwa w tym spotkaniu. Kursy oscylują w granicy 1,16, co oznacza, że w przypadku zwycięstwa naszych można zarobić jedynie 16% wkładu. Z kolei na wygraną Duńczyków kurs waha się w granicy aż 16,00. Za postawienie remisu możemy natomiast ugrać ponad sześciokrotność naszego wkładu.

Polacy są w świetnej formie, kunszt Lewandowskiego oraz dobra forma Cionka i „Turbo” Grosika, głód gry Krychowiaka pozwalają na wysokie oczekiwania co do wyniku tego spotkania. Zarejestruj się w Expekt i dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 15zł – otrzymasz bonus 200% pierwszej wpłaty aż do 100zł!

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!

Czy Polska zwiększy swoją zdobycz punktową? Czy nieco osłabiony zespół Adama Nawałki podoła słabemu zespołowi Armenii, grając „u siebie” w trzecim meczu fazy eliminacji grupowej MŚ? Skorzystaj z okazji i kibicuj naszym z Expekt! Sprawdź też przygotowaną specjalnie dla Ciebie promocję na ten mecz – 30zł bonusu jeśli Lewy strzeli dwa gole!

TYPUJ W EXPEKT I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz