Eric Molina rywalem Tomasza Adamka na Polsat Boxing Night!

Polsat Boxing Night

Kilka dni temu poznaliśmy pierwsze nazwiska bokserów, którzy wystąpią na gali Polsat Boxing Night. Wszyscy fani boksu zadawali sobie jednak pytanie – kto będzie rywalem Adamka w walce wieczoru? Już wiemy! Organizatorzy gali oficjalnie poinformowali – rywalem „Górala” w Krakowie będzie amerykański bokser Eric Molina.

Adamek po raz czwarty na Polsat Boxing Night

Tomasz Adamek walczył już na trzech galach PBN. W dwóch z nich wygrywał (z Gołotą i Saletą) a raz przegrał (ze Szpilką). Teraz czas na kolejnego rywala – będzie nim Eric Molina. Walka Adamek – Molina na żywo już 2. kwietnia w Tauron Arena Kraków!

Adamek – były mistrz świata, Molina przegrał rok temu z Wilderem

Adamek to były zawodowy mistrz świata organizacji IBF i IBO w kategorii juniorciężkiej oraz WBC w kategorii półciężkiej. Molina w ubiegłym roku miał szanse zostać mistrzem świata WBC. W walce o pas lepszy okazał się jednak Deontay Wilder.

Jake inne walki?

W serwisie meczenazywo.pl, Polsat Boxing Night online będzie można śledzić w relacji tekstowej. Zapowiadają się niesamowite emocje, których nie można przegapić! Jakie inne walki zobaczymy na kwietniowej gali? Andrzej Wawrzyk walczyć będzie z Marcinem Rekowski, Michał Syrowatka z Rafałem Jackiewiczem, natomiast Michał Cieślak z Francisco Palaciosem.

Potwierdzone walki:

Tomasz Adamek vs Eric Molina (walka wieczoru)

Andrzej Wawrzyk – Marcin Rekowski

Michał Syrowatka – Rafał Jackiewicz

Michał Cieślak – Francisco Palacios

Adamek o walce z Saletą: Roger zapytał mnie „Are you sure?”

Tagged With :

Dodaj komentarz