Gala KSW 33 w Krakowie w ostatnią sobotę listopada

Bet365

W ostatnim dniu października odbyła się Gala KSW 32 w Londynie a już miesiąc później odbędzie się kolejna gala najlepszej polskiej federacji MMA. Gala oznaczona numerem 33 odbędzie się w Krakowie, w Tauron Arenie a walką wieczoru będzie długo oczekiwane starcie pomiędzy Mamedem Khalidovem i Michałem Materlą.

Walka wieczoru to starcie jakiego oczekiwała cała Polska. Dwaj najlepsi polscy zawodnicy kategorii średniej skrzyżują rękawice o pas KSW. Walkę Materla – Khalidov online będziesz mógł śledzić w relacji tekstowej serwisu meczenazywo.pl a także w oficjalnej usłudze PPV. Materla to obecny mistrz federacji KSW w kat. do 84kg. Khalidov od dłuższego czasu jest jednak uznawany przez kibiców za najlepszego zawodnika tej kategorii. Mamed na KSW jeszcze nigdy nie przegrał a wszystko swoje walki najczęściej kończy w efektowny sposób. Materla prezentuje podobną formę, jedyną walką jaką przegrał była ta w 2013 roku przeciwko Jay’owi Silvie. Jednak już na kolejnej gali, Materla pokonał Amerykanina i odzyskał pas.

Na Gali w krakowie zobaczymy również dwie inne walki o pasy KSW. W kategorii do 120kg Karol Bedorf walczyć będzie z Michałem Kitą a w kategorii do 66kg Artur Sowiński z Kleberem Koike Erbstem. Dodatkowo warto pamiętać o walce w której Tomasz Drwal walczyć będzie z Azizem Karaoglu. Drwal kilka lat temu bardzo dobrze radził sobie w UFC, wrócił jednak do Polski i po kilku walkach w innych federacjach, stoczył swój pierwszy pojedynek w KSW. Przegrał wówczas z Materlą o pas. Karaoglu natomiast to również doświadczony zawodnik na Polskim rynku. Wystarczy wspomnieć ostatnie zwycięstwo (na KSW 31 w maju 2015) z Jayem Silvą.

Galę KSW 33 online będzie można ogladać w usłudze Pay-per-view. Wszelkie informacje jak oglądać galę dostępne będą w serwisie meczenazywo.pl. Początek gali został zaplanowany na godzinę 19:00. Zapowiada się najbardziej emocjonująca gala w historii KSW – tak ciekawego zbioru pojedynków o pasy federacji i innych walk na jednej gali nie było nigdy. Pełną listę walk prezentujemy poniżej:
Piotr Wawrzyniak – Łukasz Bieńkowski (-84kg)
Anzor Azhiev – Vaso Bakocevic (-66kg)
Kamil Szymuszowski – Dawid Zawada (-77kg)
Łukasz Chlewicki – Bartłomiej Kurczewski (-70kg)
Ariane Lipski – Katarzyna Lubońska (-57kg)
Artur Sowiński – Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas KSW)
Tomasz Drwal – Azis Karaoglu (-84kg)
Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg, walka o pas KSW)
Michał Materla – Mamed Khalidov (-84kg, walka o pas KSW)

Zobacz co mówili obaj zawodnicy walki wieczoru po oficjalnym ogłoszeniu gali.

Mamed Khalidov przed walką na KSW 33 o mistrzostwo z Michałem Materlą
Michał Materla przed KSW 33 i walką z Mamedem Khalidovem

Tagged With :

Dodaj komentarz