KSW 34: Znamy rywali Bedorfa i Saidowa!

james-mcsweeney-710x560_c

Piątego marca na warszawskim Torwarze odbędzie się kolejna gala Konfrontacji Sztuk Walki. Do walki wyjdzie kilku mistrzów i byłych mistrzów KSW. Dziś wiemy już, kto będzie rywalem mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa, a kto zmierzy się z były czempionem Aslabekiem Saidowem.

Karol Bedorf na najbliższej gali po raz kolejny będzie bronił pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej. Popularny „Coco” zdobył go w walce z 2013 roku przeciwko Pawłowi Nastuli. Po tym jak Bedrof został mistrzem, wygrywał jeszcze z Rollesem Gracią i Peterem Grahamem. Podczas gali KSW 33 Karol kopnięciem powalił na matę Michała Kitę.

Tym razem przeciwnikiem „Coco” będzie James McSweeney – były mistrz Europy i Wielkiej Brytanii w boksie tajskim. McSweeney zadebiutował na KSW w Londynie, gdzie po krótkiej walce poddał duszeniem Marcina Różalskiego. James do tej pory notuje bilans 15-13. 9 walk wygrywał przez nokaut, a 6 przez poddanie się przeciwnika. Dla przypomnienia, bilans Karola Bedorfa to 13-2, 4 nokauty i 3 poddania rywala.

Warto pamiętać, że McSweeney, to nie byle kto. Zawodnik ten w swojej karierze walczył dla największych organizacji światowego MMA. Pojedynki toczył między innymi w UFC, One oraz w BAMMA i Cage Rage.

W trakcie najbliższej gali KSW online wystąpi też były mistrz wagi półśredniej – Aslambek Saidow. Na jego rywala wybrany został również były mistrz, ale federacji M-1 Global – Yasubey Enomoto.

Yasubey jest Szwajcarem, którego styl walki wywodzi się z brazylijskiego jiu jitsu i muay thai. Enomoto legitymuje się bilansem 14-6, w tym jedno zwycięstwo przez nokaut i 5 poddań rywala. Saidow wygrał do tej pory 17 walk, przegrał 4, 4 razy zwyciężał przez nokaut i również 4 razy wygrywał po poddaniu się przeciwnika.

Lista walk KSW 34:

Karol Bedorf vs James McSweeney (walka o pas KSW -120kg)
Tomasz Narkun vs TBA (walka o pas KSW -93kg)
Artur Sowiński vs TBA (walka o pas KSW -66kg)
Aslambek Saidov vs Yasubey Enomoto (-77kg)
Krzysztof Kułak vs Maciej Jewtuszko (-77kg)
Łukasz Bieńkowski vs Svetlozar Savov (-84kg)
Szymon Bajor vs Jędrzej Maćkowiak (-120kg)
Grzegorz Szulakowski vs Bartłomiej Kurczewski (-70kg)
Tomasz Kondraciuk vs Marcin Wójcik (-93kg)

Tagged With :

Dodaj komentarz