KSW 47: znamy kartę walk

Pierwsza gala federacji w 2019 r zaplanowana została na 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Po raz kolejny największa federacja zorganizuje galę KSW 47 w Łodzi a w walkach wydarzenia mma znów będzie można oglądać najsłynniejsze sławy KONFRONTACJI SZTUK WALK.

Wielkim hitem na gali będzie pojedynek o pas czempiona w kategorii ciężkiej. Ważny mistrz ksw Philip de Fries walczyć będzie z innym czempionem – Tomaszem Narkunem. W głównym starcia zobaczymy rywalizację Pudziana i Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego medalisty zawodów olimpijskich będzie to pierwsze starcie w federacji KONFRONTACJI SZTUK WALK. Kołecki stoczył na razie 7 pojedynków w MIXED MARTIAL ARTS z czego aż w sześciu zwyciężał. Zapewne zapowiada nam się niezwykle atrakcyjne wydarzenie z wielkimi emocjami.

W pozostałych rywalizacjach dane będzie zobaczyć wiele naprawdę nadzwyczaj znanych nazwisk KSW W POLSCE a pośród nich m.in. byli mistrzowie KSW w wadze półśredniej FEDERACJI – Borys Mańkowski czy też Dricus Du Plessis.

Z pewnością mnóstwo sympatyków KSW przejmuje się w który sposób będziesz mógł śledzić live w tv i przez internet galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej przedstawiamy detale dotyczące transmisji na żywo, systemu PPV ale również instrukcji oglądania czy też pełnej listy walk na karcie gali.

KSW 47 live w telewizji i przez internet

Najokazalsze wydarzenia KSW na których występują najznaczniejsze sławy KSW I MMA w Polsce czy Europie dostępne są w płatnej aplikacji PPV. Tak samo będzie w wypadku premierowej gali realizowanej w 2019 r.

Galę KSW na żywo będzie można śledzić w telewizji a także internecie, wykupując stream do transmisji gali. Posiadając telewizję kablową lub też satelitarną, trzeba dowiedzieć się u swojego operatora jakie są sposoby na wykupienie dostępu do emisji KSW. Z zasady jest to cena 40 zł jaka doliczana jest do następnego rachunku za usługę telewizji.

Transmisje online z gal KSW dostępne są poprzez stronę KSW TV PPV która pozwala na wykupienie dostępu do emisji online za pośrednictwem strony internetowej KSW TV. Nie trzeba zatem zawierać umowy z żadną telewizją, dlatego że aplikacja KSW PPV TV nie jest żadnym extra pakietem dodatkowym do telewizji, ale odrębną aplikacją w jakiej płaci się jeden raz możliwosć oglądania i dostęp do gali. Z KSW TV PPV może skorzystać każdy kibic MMA w Polsce, niezależnie od tego w którym miejscu akurat się znajduje. Aplikacja PPV KSW TV udostępniona jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą rzeczą którą trzeba dokonać jest wejście na serwis KSW TV i utworzenie konta w wirtynie. Konto można założyć w normalny sposób – poprzez aktywację adresu e-mail, a także poprzez aplikację Facebooka. Rejestracja konta w serwisie Ksw tv ppv jest zupełnie darmowe.

W przypadku gdy otworzyłeś już konto klienta, możesz zakupić możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz wpłaty, zdobędziesz możliwość oglądania całej gali live z drugą opcją odtwarzania powtórek z gali poprzez następne 72 godziny po skończeniu wydarzenia, ale takze w trakcie transmisji live przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.
Usługa PPV na witrynie KSW TV jest dobrana do określonych rodzajów jak również konfiguracji sprzętu natomiast ich cała lista udostępniona jest na stronie www serwisu KSW PPV TV. Transmisja udostępniona jest na monitorach komputerów za pośrednictwem najmodniejszych przeglądarek internetowych. Niestety nie została stworzona jeszcze aplikacja na telefony, mobilna, dzięki jakiej można byłoby oglądać transmisje przez apkę na urządzeniach mobilnych.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na hitowej gali w głównej walce zobaczymy Tomasza Narkuna i Philipa de Friesa. Będzie to ogromny hit i pojedynek dwóch mistrzów KSW najwyższych kategorii wagowych w organizacji KSW. Stawką tej konfrontacji będzie pas czempiona kategorii ciężkiej. Ponadto na fanów czeka też inny pojedynek.

Jak nadmieniliśmy na samym starcie w konforntacji gali ksw obserwatorzy zobaczą prawdziwe ciężkie starcie dwóch byłych mistrzów – byłego strongmana i mistrza olimpijskiego. Mariusz Pudzian Pudzianowski przetestuje umiejętności Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI.

W następnej równie atrakcyjnej rywalizacji zobaczymy spotkanie dochodzącego po dużych kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, jaki dość niedawno był mistrzem KSW w kat półśredniej.

Ponadto na gali KSW 47 ustalonych pozostało sześć różnych innych konfrontacji w ksw a ich pełną listę prezentujemy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun

Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki

Borys Mańkowski – Norman Parke

Fernando Rodrigues Jr. – Satoshi Ishii

Damian Janikowski vs Aleksandar Ilić

Marcin Wrzosek – Daniel Torres

Bartłomiej Kopera vs Maciej Kazieczko

Karolina Owczarz vs Aleksandra Rola

Dawid Grałka – Paweł Polityło

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

 

Tagged With :

Dodaj komentarz