KSW Londyn: Pudzianowski powalczy z Grahamem

KSW

31. października 2015 roku odbędzie się pierwsza Gala KSW poza granicami Polski. Gospodarzem wydarzenia będzie Londyn, a dokładniej SSE Arena na Wembley. Poznaliśmy już praktycznie pełną kartę walk.

Pierwsza walka na gali w Londynie nie jest jeszcze znana. Federacja nie podała nazwisk zawodników, którzy zmierzą się w inauguracyjnym starciu. Znamy natomiast nazwiska do kolejnych walk. W walce -84kg Brett Cooper walczyć będzie z Maiquelem Falcao. W kategorii -120kg Oli Thompson zmierzy się z Polskim zawodnikiem – Michałem Włodarkiem.

Bardzo ciekawa będzie kolejna walka w której rywalem ogłoszonego wcześniej Jima ?Judo? Wallheada (27-9, 10 KO) będzie Rafał ?Kulturysta? Moks. W kategorii -70kg od dłuższego czasu wiadomo, że wystąpi Mateusz Gamrot, nadal niestety nie jest znany rywal Polskiego zawodnika.

Znany jest natomiast już rywal Marcina Różalskiego. Będzie nim Brytyjczyk mjames McSweeney (14-12, 9 KO). Z pewnością ta walka przyniesie kibicom wiele emocji, które zawsze są gwarantowane gdy walczy prawdziwy wojownik „Różal”. Jedną z walk wieczoru na KSW 32 na żywo, będzie można zobaczyć starcie o pas federacji w kat. -77kg. Borys Mańkowski walczyć będzie z Michailem Tsarevem.

W walce głównej zobaczymy natomiast Mariusza Pudzianowskiego i Petera Grahama. Oglądaj KSW Londyn online, gdzie prawdopodobnie starcie „Pudziana” będzie jego ostatnim przystankiem w drodze do walki o pas KSW. Z pewnością zwycięstwo z doświadczonym Australijczykiem, sprawi, że kolejnym rywalem Mariusza powinien być Karol Bedorf, czyli obecny mistrz KSW wagi ciężkiej.

Pełna lista walk:
Brett Cooper vs Maiquel Falcao
Oli Thompson vs Michał Włodarek
Rafał Moks vs Jim Wallhead
Mateusz Gamrot vs Rywal jeszcze nie został ujawniony
Marcin Różalski vs James McSweeney
Borys Mańkowski vs Michail Tsarev (walka o pas KSW -77kg)
Mariusz Pudzianowski vs Peter Graham

Tagged With :

Dodaj komentarz