Lech podejmuje Stjarnan

Bet365

Dzisiaj o godzinie 19:00 Lech będzie próbował u siebie ograć ekipę Stjarnan w rewanżowym meczu trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Europy.

W pierwszym meczu mimo zdecydowanej przewagi lechitów, nie zdołali oni wywieźć z ciężkiego islandzkiego terenu nawet jednego punktu. Po skutecznej akcji duńskiego napastnika Toft’a w 48. minucie meczu islandzka ekipa strzeliła gola na 1:0 i ten wynik utrzymał się już do końca spotkania mimo usilnych prób piłkarzy poznańskiego Lecha. Do awansu wicemistrza Polski wystarczy wygrana 2:0, ale utrata bramki będzie oznaczała niemałe kłopoty.


Sprawdź całą ofertę bet365 na to spotkanie

Złą wiadomością dla ekipy Mariusza Rumaka może być nieobecność bośniackiego bramkarza Jasmina Burica, który narzeka na ból jednego z mięśni po ligowym spotkaniu z Wisłą Kraków. Niepewny jest także występ Kaspra Hamalainena, z kolei z pewnością nie zagrają gambijski boczny obrońca Kebba Ceesay oraz młodzieżowy reprezentant Polski Karol Linetty. Czy tym razem Stjarnan zdoła okiełznać ofensywne zapędy poznańskiego Lecha? Przekonamy się o godz. 19 czasu europejskiego.Na to spotkanie bet365 oferuje nam poniższe kursy:
Wygrana Lecha ? 1.18
Remis ? 6.50
Wygrana Stjarnan ? 15.00


Sprawdź całą ofertę bet365 na to spotkanie

Tagged With :

Dodaj komentarz