Materla vs Grove na KSW 35

qtyuMichał Materla jest jedną z ikon polskich mieszanych sztuk walki. Zawodnik szczecińskiego bersekers team jest obecny na polskiej scenie MMA właściwie od początku, od czasów, kiedy mało kto interesował się tym sportem a gale przyciągały jedynie garstkę najzagorzalszych kibiców.

Każdy, kto choć trochę zna popularnego ?Magica?, wie doskonale, że jest to zawodnik o niesamowitej ambicji i charakterze. Zresztą, te cechy Materli są doskonale widoczne w oktagonie, można je zauważyć dosłownie w każdej jego walce i wcale nie potrzeba do tego żadnej specjalistycznej wiedzy na temat mieszanych sztuk walki.

Materla stracił niedawno tytuł mistrza KSW wagi średniej, przegrywając przez nokaut walkę z Mamedem Khalidowem. Na KSW 35 czeka popularnego ?Magica? kolejne trudne wyzwanie; w oktagonu zmierzy się z nim doświadczony i niebezpieczny Kendall Grove. Z całą pewnością, ta walka udzieli wielu odpowiedzi jeśli chodzi o przyszłość Materli.

Zwycięstwo polskiego zawodnika może dać mu szansę na upragniony rewanż z Mamedem Khalidovem (zakładając, że również podczas 35 Konfrontacji Sztuk Walki Khalidov pokona znakomitego tureckiego strikera, Aziza Karaoglu). W każdym razie, gala KSW 35 na żywo z całą pewnością przyniesie nam odpowiedzi na wiele niezwykle ważnych pytań.

Oczywiście, będzie można obejrzeć walkę Materla- Grove na żywo. Problem w tym, że, co było do przewidzenia, bilety na to elektryzujące wydarzenie rozeszły się dosłownie w ciągu paru dni.

W związku z tym, pozostałym kibicom pozostaje transmisja online w dobrej jakości. Co prawda, oglądanie gali MMA na żywo z całą pewnością dostarcza większych emocji, ale transmisje online również mają swoje niewątpliwe zalety, jak chociażby fakt, że oglądając walkę online łatwiej jest się nam skupić na samej walce, niż w przypadku, gdy znajdujemy się na hali razem z kilkunastoma tysiącami innych kibiców.

W każdym razie, następna gala KSW już niedługo. Biorąc pod uwagę skalę tego wydarzenia oraz kartę walk pozostaje nam chyba tylko odliczanie godzin do pierwszego gongu.

Lista wszystkich walk KSW 35:

Mamed Khalidov – Aziz Karaoglu (walka o pas, kat. -84kg)

Michał Materla – Kendall Grove (kat. -84kg)

Mariusz Pudzianowski – Marcin Różalski (kat. -120kg)

Mateusz Gamrot – TBA (walka o pas, kat. -70kg)

Łukasz Chlewicki – Marif Piraev (kat. -70kg)

Rafał Moks – Robert Radomski (kat. -77kg)

Kamil Szymuszowski – Mindaugas Verzbickas (kat. -77kg)

Marcin Wrzosek – Filip Wolański (kat. -66kg)

Karol Celiński – Marcin Wójcik (kat. -93kg)

Pierwsza zapowiedź KSW 35: Khalidov vs Karaoglu

Tagged With :

Dodaj komentarz