Mistrzostwa w obstawianiu – wygraj 2500 zł!

image_unibet_polska_daniaJuż jutro reprezentacja Polski rozegra mecz z Danią. Według bukmacherów faworytem starcia jest nasza kadra, jednak Dania gra ostatnio świetnie i o wygraną może wcale nie być łatwo. Warto jednak pamiętać, że nasze Orły są zmotywowane po ostatniej wpadce z Kazachstanem, z którym jedynie zremisowali. Z okazji eliminacji Mistrzostw Świata Unibet organizuje Mistrzostwa w obstawianiu dla Polskich graczy! Pokaż kto jest najlepszy i wygraj 2500 PLN za pierwsze miejsce! 30 osób zostanie nagrodzonych! Promocja trwa od 6 do 11 października. Ranking będzie aktualizowany w dni robocze od 7 do 12 października, kiedy to zostaną ogłoszeni zwycięzcy. Nagrody zostaną przypisane do konta zwycięzców do 12 października do godziny 19:00 CET.

TYPUJ W UNIBET I ZGARNIJ BONUS

Co trzeba zrobić:

1. Obstawiaj spotkania eliminacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018.

2. W promocji liczą się wszystkie wygrane kupony przedmeczowe i na żywo, pojedyncze i kombinacyjne, które zawierają choć jedno wydarzenie z eliminacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018. Minimalny kurs kuponu to 1.20.

3. Punkty obliczane na podstawie poniższej formuły będą determinować Twoją pozycję w rankingu. Nagrodę otrzymasz do 12. października.

TYPUJ W UNIBET I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz