Mundialowe typy: Argentyna – Szwajcaria

William Hill KasynoWe wtorek 1 lipca, o godzinie 18:00 czasu polskiego, na Arena Corinthians, Sao Paulo odbędzie się mecz pomiędzy drużyną Argentyny i Szwajcarii. Niepokonana dotychczas Argentyna zmierzy się ze Szwajcarią w meczu o wejście do ćwierćfinału Mistrzostw Świata w Brazylii. Mówi się, że Argentyna zwycięży bo powrócił geniusz Leo Messiego, co powinno wystarczyć na Szwajcarię.

Sprawdźcie poniżej, jaka jest ewentualna kombinacja wyników tego spotkania, które można obstawiać u bukmachera William Hill:
Wygrana Argentyny ? 1.50 (William Hill)
Wygrana Szwajcarii ? 7.00 (William Hill)
Remis – 4.00 (William Hill)


Zobacz ofertę Wiliam Hill i typuj Mundial!

Argentyna wchodzi w 1/8 finału jako jedna z trzech drużyn, które nie przegrały żadnego ze swoich spotkań i zdecydowany faworyt tych Mistrzostw. A Lionel Messi ma już na koncie cztery zdobyte bramki, co czyni go jednym z wiodących strzelców. Obrona pozostaje problemem tej drużyny i skrzydłowi będą musieli stanąć na wysokości zadania.

Szwajcaria weszła do rundy 16 stylowo, po wygranej 3:0 z Hondurasem. Niemniej, z Argentyną będą prawdopodobnie postępować troszkę mniej awanturniczo. Raczej skupią się na głębokiej obronie, szczególnie dając solidne wsparcie na środku pola by trzymać w szachu będącego w szczytowej formie Messiego; no i na szybkich kontratakach, do których są dobrze przygotowani.

Pamiętajcie, że williamhill.com ma wspaniałe kursy na zakłady. A na start w zakładach sportowych czeka bonus powitalny wartości 25?. Jest Mundial i gramy dalej!


Zdobądź swój bonus już dziś w Wiliam Hill!

Tagged With :

Dodaj komentarz