Mundialowe typy: Brazylia – Kolumbia

William Hill KasynoPrzed nami drugi mecz pierwszego dnia ćwierćfinałów Mistrzostw Świata 2014. Spotkają się dwie południowo-amerykańskie drużyny Brazylia i Kolumbia. Mecz odbędzie się w piątek, 4 lipca o godzinie 22:00 czasu polskiego, na Estadio Castelao, Fortaleza.

Jaki może być wynik meczu o półfinał? Sprawdźcie poniżej możliwe kombinacje w tabeli od William Hill, bukmachera przyjmującego zakłady na to spotkanie:

Wygrana Brazylii ? 1.80 (William Hill)
Wygrana Kolumbii ? 4.50 (William Hill)
Remis ? 3.50 (William Hill)


Zobacz ofertę Wiliam Hill i typuj Mundial!

Od samego początku Mundialu Kolumbia jest w wysokiej dyspozycji. Bez problemu, z kompletem zwycięstw, wyszli ze swojej grupy. W 1/8 zagrali z Urugwajem, który wystąpił bez swojego najlepszego gracza, Luisa Suareza. Zwyciężyła drużyna Kolumbii, i z wynikiem 2:0 po dwóch kapitalnych bramkach zdobytych przez Jamesa Rodrigueza, weszła do ćwierćfinału, gdzie zagra z Brazylią.

Gospodarz tegorocznego Mundialu, Brazylia, została praktycznie przyparta do ściany w swoim meczu o wejście do ćwierćfinału, przez inną południowo-amerykańską drużynę, Chile. I nie dziwią łzy szczęścia kibiców Brazylii i łzy ulgi Neymara i Cezara, gdy zabrakło dosłownie dwóch centymetrów by Gonzalo trafił do bramki i faza rzutów karnych trwała dalej.

Czy brak formy Brazylijczyków w końcu ich dopadnie a Kolumbia obnaży ich niedociągnięcia, szczególnie w obronie? Podnieście sobie adrenalinę i podkręćcie emocje tych Mistrzostw. Utwórzcie konto na WilliamHill.com i postawcie na wynik tego spotkania, korzystając z doskonałego bonusu 25 euro na start w zakładach sportowych dla nowych członków serwisu.


Zdobądź swój bonus już dziś w Wiliam Hill!

Tagged With :

Dodaj komentarz