Mundialowe typy: Francja – Niemcy

William Hill KasynoZaczynają się ćwierćfinały Mistrzostw Świata 2014. Na pierwszy ogień idą dwie europejskie drużyny. 4 lipca, w piątek o godzinie 18:00 czasu polskiego, na Estádio Maracan?, Rio de Janeiro odbędzie się mecz między Francją i Niemcami.

Francja weszła do ćwierćfinałowych rozgrywek po wygranym meczu z Nigerią. Wynik 2:0 dla ?trójkolorowych? to rezultat gola strzelonego do praktycznie pustej bramki oraz ?samobója? drużyny Nigerii, co odesłało ją do domu.

Mecz a Algierią miał przynieść łatwe zwycięstwo Europejczyków. Nic podobnego. Afrykańska drużyna pokazała bardzo dobry futbol, a Niemcy wygrali w końcu w dogrywce i z wynikiem 2:1 weszli do rozgrywek ćwierćfinałowych.

Możliwe wyniki tego meczu do sprawdzenia w poniższej tabeli William Hill, który przyjmuje zakłady na to spotkanie:


Zobacz ofertę Wiliam Hill i typuj Mundial!

Wygrana Francji ? 3.10 (William Hill)
Wygrana Niemiec ? 2.40 (William Hill)
Remis ? 3.10 (William Hill)

Szanse Niemiec na czwarty z rzędu półfinał Mistrzostw Świata wyglądały dosyć słabo po tym, gdy potrzebowali dogrywki by w końcu pokonać Algierię w 1/8 rozgrywek. Ale to są Niemcy, więc nie skreślajcie ich jeszcze!

Za to Francja rozpoczęła ten Mundial w wymarzony sposób. 8 goli i dwa wygrane mecze. Ostatnie dwie potyczki nie były już takie imponujące. Niemniej, spotkanie z Niemcami zapowiada się ciekawie. Obstawiać zaś wyniki warto w WilliamHill.com, u bukmachera, który nie tylko daje najlepsze kursy, ale wita też nowych członków bonusem o wartości 25 euro na start w zakładach piłkarskich.


Zdobądź swój bonus już dziś w Wiliam Hill!

Tagged With :

Dodaj komentarz