Mundialowe typy: Holandia – Kostaryka

William Hill KasynoTrwają ćwierćfinały Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2014 w Brazylii. Kolejna rozgrywka, między drużyną Holandii i Kostaryki odbędzie się w sobotę 5 lipca o godzinie 22:00 czasu polskiego, na Arena Fonte Nova, Salvador.

Droga do 1/4 mistrzostwa nie była łatwa dla obu tych drużyn. Holandia potrzebowała czasu doliczonego by pokonać przebojowy Meksyk, a Kostaryka przetrwała grając w 10 osób. Teraz zagrają przeciwko sobie w spotkaniu twórczego ataku przeciwko kąśliwej obronie.

Sprawdźcie poniżej możliwe wyniki tego meczu, które można obstawiać u bukmachera William Hill:
Wygrana Holandii ? 1.44 (William Hill)
Wygrana Kostaryki ? 7.50 (William Hill)
Remis ? 4.20 (William Hill)


Zobacz ofertę Wiliam Hill i typuj Mundial!

Kostaryka nazywana jest największą niespodzianką Mundialu. W ekipie Kostaryki nic nie dzieje się przypadkiem. Trzy proste a niezwykle istotne elementy zaprowadziły tę drużynę do ćwierćfinału MŚ ? organizacja, przygotowanie i nastawienie. W rozgrywkach 1/8 finału prawie godzinę grali bez jednego zawodnika, dotrwali jednak do rzutów karnych, wykorzystali wszystkie i odesłali Grecję do domu.

A jednak faworytem są zawodnicy Oranje. Mimo, że w meczu z Meksykiem byli naprawdę na krawędzi. Do 88 minuty spotkania Meksyk był w ćwierćfinale. Po czym nastąpiło niesamowite odrodzenie Oranje, a fantastyczny gol Sneijdera i wykorzystany karny w doliczonym czasie dał Holendrom wygraną 2:1 i awans.

Sprawdźcie swoje umiejętności przewidywania wyników rozgrywek. Załóżcie konto w WilliamHill.com, czekają tam najlepsze kursy, a na zachętę 25 euro bonus dla nowych członków na start w zakładach sportowych.


Zdobądź swój bonus już dziś w Wiliam Hill!

Tagged With :

Dodaj komentarz