Najciekawsze mecze 1. kolejki Ekstraklasy

William Hill Kasyno

Już w piątek 18. lipca rusza kolejny sezon Polskiej Ekstraklasy. Czy Legia Warszawa obroni tytuł mistrza Polski? Kto sie włączy do walki o najlepsze miejsca umożliwiające grę o europejskie puchary? Które drużyny pożegnają się z Ekstraklasą? Który piłkarz zostanie królem strzelców?

Górnik Łęczna – Wisła kraków (piątek, 20:30)

W piątek o 20:30 beniaminek z Łęcznej zagra z Wisłą Kraków. Piłkarze Białej Gwiazdy poprzedni sezon zakończyli w bardzo słaby sposób. Kibice z pewnością liczą na lepszy sezon swojej drużyny. Czy Krakowianie w pierwszym meczu tego sezonu pokonają piłkarzy Górnika Łęczna? Co ciekawe kursy są dość wyrównane co pokazuje jak nieobliczalne może być to spotkanie. Zapoznaj się z kursami William Hill i typuj Ekstraklasę.

Górnik Łęczna = kurs 2.87 (William Hill)

Remis = kurs 3.20 (William Hill)

Wisła Kraków = kurs 2.50 (William Hill)

TYPUJ EKSTRAKLASĘ W WILLIAM HILL

Legia Warszawa ? GKS Bełchatów (sobota, 20:30)

W najciekawszym sobotnim meczu Legia Warszawa zagra z GKSem Bełchatów. Czy mistrz Polski po remisie w meczu eliminacji Ligi Mistrzów z Saint Patrick?s, tym razem uszczęśliwi swoich kibiców? A może zawodnicy z Bełchatowa zdobędą punkty na trudnym terenie?

Legia Warszawa = kurs 1.44 (William Hill)

Remis = kurs 4.33 (William Hill)

GKS Bełchatów = kurs 7.50 (William Hill)

OBSTAWIAJ EKSTRAKLASĘ I ZGARNIJ BONUS 25?

Śląsk Wrocław ? Ruch Chorzów (niedziela, 18:00)

W niedzielę o 18:00. Śląsk Wrocław zagra z Ruchem Chorzów, który w czwartek wygrał 3:2 z zespołem Vaduz w ramach eliminacji Ligi Europy. Jednak nie jest to powód do dumy, ponieważ drużyna z Liechtensteinu nie powinna być dla polskiej drużyny zbyt wielkim problemem do pokonania. Czy piłkarze z Wrocławia pokonają Ruch? Typuj w William Hill.

Śląsk Wrocław = kurs 1.95 (William Hill)

Remis = kurs 3.20 (William Hill)

Ruch Chorzów = kurs 3.80 (William Hill)


Zdobądź swój bonus już dziś w Wiliam Hill!

Tagged With :

Dodaj komentarz