Świetne promocje na Ligę Europejską!

Po raz drugi w ciągu dwóch lat Legia Warszawa zmierzy się z Ajaksem Amsterdam w fazie pucharowej Ligi Europy. W 2015 roku Holendrzy byli górą w obu spotkaniach – czy wojskowi wezmą rewanż? Mecz odbędzie się już dzisiaj o 21:05. Specjalnie na tę okazję bukmacherzy przyszykowali masę promocji, a jedne z najlepszych przedstawili Expekt i Betclic. Sprawdź ofertę bonusową, w której znajdziesz między innymi pewne zwroty 50% oraz 100% a także darmowe zakłady. Obok tych okazji nie można przejść obojętnie.

Obstaw nadchodzący mecz na Łazienkowskiej, a jeśli zakończy się on remisem, otrzymasz 50% zwrot stawki. Jeśli Ajax wyjedzie z Warszawy ze zwycięstwem, Expekt zwróci Ci aż 100% stawki! Wystarczy, że zarejestrujesz się w Expekt oraz wybierzesz odpowiednią promocję na stronie bukmachera, a następnie wniesiesz zakład wielokrotny na Ligę Europejską (minimum 3 typy, na kursy powyżej 1.80). Jeśli zakład nie wejdzie i spotkanie zakończy się remisem dostaniesz 50% stawki. Jeśli Legia polegnie otrzymasz zwrot 100%!

Zarejestruj się w Expekt i korzystaj ze świetnych promocji!

Ciekawą promocję łączącą kibiców Ligi Europejskiej i Ekstraklasy przyszykował z kolei Betclic. Firma zachęca do typowania już dziś, np. na mecz Legii Warszawa z Ajaksem Amsterdam, a jeśli przegrasz, dostaniesz specjalny bonus na mecz Ekstraklasy. Jeśli zapiszesz się do promocji, a Twój zakład na LE nie wejdzie, otrzymasz zakład bez ryzyka na mecz Ekstraklasy.

Zarejestruj się w Betclic i odbierz zakład bez ryzyka!

Tagged With :

Dodaj komentarz