Walka Adamek – Saleta 26. września w Łodzi

Kolejna Gala Polsat Boxing Night odbędzie się 26. września w Atlas Arenie w Łodzi. W głównej walce zobaczymy pojedynek Przemysława Salety z Tomaszem Adamkiem. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00.

Na gali Polsat Boxing Night online zobaczymy w sumie osiem walk – 7 walk profesjonalnych i 1 amatorską. Pełna lista pojedynków na gali w Łodzi prezentuje się następująco:

Tomasz Jabłoński – Bartosz Gołębiewski (3 rundy),

Maciej Miszkiń – Tomasz Gargula (8 rund),

Ewa Brodnicka – Ewa Piątkowska (8 rund),

Kamil Szeremeta – Patrick Mendy (8 rund),

Michał Cieślak – Shawn Cox (8 rund),

Dariusz Sęk – Cornelius White (10 rund),

Marcin Rekwoski – Cedric Bosweell (10 rund),

Tomasz Adamek – Przemysław Saleta (10 rund).

Już teraz można powiedzieć, że gala w Atlas Arenie będzie największych polskim wydarzeniem bokserskim tej jesieni. W ostatniej walce na gali zmierzą się: były mistrz Polski i Europy w wadze ciężkiej – Przemysław Saleta a także były mistrz świata w wadze junior ciężkiej i półciężkiej oraz medalista mistrzostw Europy – Tomasz Adamek. Tego nie można przegapić!

Relację tekstową z walki Adamek – Saleta online będzie można śledzić za pośrednictwem internetu. W walce wieczoru zostało zaplanowanych dziesięć rund po 3 minuty. Kto zwycięży w walce dwóch wielkich gwiazd polskiego boksu? Faworytem z pewnością będzie Tomasz „Góral” Adamek. Starcie już 26. września!

Tagged With :

Dodaj komentarz