Znamy pełną listę walk kwietniowej gali PBN!

Polsat Boxing Night

Organizatorzy Polsat Boxing Night podali pełną kartę walk kwietniowej gali, która odbędzie się 4. kwietnia w Krakowie. W walce wieczoru zobaczymy starcie Tomasza Adamka z Erikiem Moliną – ale o tym już wiedzieliśmy kilkanaście dni temu. Teraz znamy już wszystkie walki jakie zobaczymy na gali.

Adamek vs Molina

Tomasza „Góral” Adamek na galach Polsat Boxing Night walczył już trzy razy. Dwie walki wygrał (z Przemysławem Saletą i Andrzejem Gołotą) a raz przegrał (z Arturem Szpilką). Były zawodowy mistrz świata organizacji IBF i IBO w kategorii juniorciężkiej, a także WBC w kategorii półciężkiej będzie mieć teraz rywala z najwyższej półki. Walk Adamek – Molina online będzie można śledzić w relacji tekstowej w serwisie meczenazywo.pl. Z pewnością czeka nas niesamowita walka, w której Adamka czeka naprawdę ciężkie zadanie.

Jakie inne walki?

Kilka dni temu poznaliśmy skład trzech innych walk: Andrzej Wawrzyk zmierzy się z Marcinem Rekowskim, Michał Syrowatka z Rafałem Jackiewiczem, a Michał Cieślak z Francisco Palaciosem. Na gali Polsat Boxing Night na żywo zobaczymy również kilka innych walk. Organizatorzy podali również informację, iż na jednej z walk zobaczymy starcie kobiet – Ewa Brodnicka walczyć będzie z Anitą Torti. Kolejną walką jaka została potwierdzona będzie pojedynek Mateusza Masternaka z Erikiem Fieldsem.

Pełna karta walk kwietniowego Polsat Boxing Night:

Tomasz Adamek vs Eric Molina (walka wieczoru)
Andrzej Wawrzyk – Marcin Rekowski
Michał Syrowatka – Rafał Jackiewicz
Michał Cieślak – Francisco Palacios
Ewa Brodnicka – Anita Torti
Mateusz Masternak – Eric Fields

Adamek o walce z Saletą: Roger zapytał mnie „Are you sure?”

Tagged With :

Dodaj komentarz